جابجایی کالا در سیستان و بلوچستان از مرز ۴ میلیون و ۴۳۸ هزار تن گذشت

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان گفت: چهار میلیون و ۴۳۸ هزار و ۵۷۶ تن کالا با ۲۷۳ هزار و ۱۰۵ سفر باری امسال توسط ناوگان باری در حوزه تحت پوشش این اداره‌کل حمل شده است.

تیمور باقری معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان در گفت وگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از زاهدان ،  با بیان اینکه ۵۶ شرکت حمل و نقل داخلی شمال استان کالا‌های این مدت را جابجا کرده‌اند، گفت:  مصالح ساختمانی، مواد شیمیایی و محصولات کشاورزی عمده کالا‌های حمل شده در این مدت را در استان تشکیل می‌دهند.

او  تاکید کرد: با وجود شیوع ویروس کرونا هیچ محدودیتی برای ناوگان باری و جابجایی کالا بویژه کالا‌های اساسی در سیستان و بلوچستان اعمال نشده و نخواهد شد.

معاون حمل و نقل اداره‌کل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای سیستان و بلوچستان حمل کالا و مایحتاج عمومی مردم را از اولویت اصلی این اداره‌کل ذکر کرد و گفت: هم‌اینک ۹ هزار و ۵۶ نفر راننده، ۶ هزار و ۵۳۹ دستگاه ناوگان باری، ۲ انجمن صنفی کارفرمایی شرکت‌ها و ۲ انجمن صنفی کارگری رانندگان باری در بخش حمل و نقل عمومی جاده‌ای داخلی کالای حوزه تحت پوشش این ادارهکل فعالیت می‌کند.

او  با قدردانی از تلاش‌های شبانه‌روزی رانندگان سخت‌کوش و فعالان حوزه حمل و نقل اظهارداشت: یکی از مشاغلی که خالصانه و متعهدانه در دوران بحران کرونا خطر را به جان خریده و شب و روز خود را در دل جاده‌ها می‌گذرانند، فعالان بخش حمل و نقل جاده‌ای و رانندگان حمل بار هستند که با طی مسافت‌های طولانی رسالت خود را برای آسایش مردم به آخر رساندند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر