ساماندهی عمرانی تقاطع غیرهمسطح در میدان سپاه کرج

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج از اجرای عملیات عمرانی در تقاطع غیرهمسطح میدان سپاه (شهیدان آجرلو) خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز،عسگر نصیری، معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج با اشاره به کاهش ترافیک میدان سپاه با ساخت تقاطع غیرهمسطح شهیدان آجرلو، گفت: عملیات عمرانی این تقاطع در حال انجام است.

معاون فنی و عمرانی شهرداری کرج در تشریح اقدامات انجام شده در این طرح، افزود: طی برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته عقب‌نشینی دیوار قدیم کانون فرهنگی ورزشی سپاه به طول ۶۰۰ متر و تخریب پیاده‌رو قدیم و تعریض و اجرای پیاده‌رو جدید همراه با راست‌گرد و کاهش تراز ارتفاعی پیاده‌رو قبل راست‌گرد را از جمله اقداماتی برشمرد که در این تقاطع در حال انجام است.

نصیری گفت: عملیات خاک‌برداری و زیرسازی پیاده‌روها و راست‌گرد و اجرای اصلاح هندسی زیر پل به شکل یوترن و اتمام دیوار نمای کانون فرهنگی ورزشی سپاه را از دیگر اقدامات انجام شده در این محدوده دانست.

او با اشاره به اجرای دوربرگردان (یوترن) در این محدوده، افزود: اجرای تسریع گردش‌های ترافیکی و کاهش ترددهای اضافی در محدوده طرح‌شده و تأثیر قابل‌ملاحظه‌ای آن بر کاهش بار ترافیک این محدوده از مزایای اجرای این دوربرگردان است که به همت این معاونت انجام‌شده است.

انتهای پیام /ر  .ن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر