اهدای تبلت به دانش آموزان نیازمند آبادان

اتاق بازرگانی، صنایع، معادن و کشاورزی آبادان طی آئینی به دانش آموزان نیازمند این شهر تبلت اهدا کرد.

به گزارش خبرنگار گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ،در راستای بهبود فضای آموزشی آبادان و رفع قسمتی از تجهیزات تحصیلی الکترونیک، نمایندگی جامعه نیکوکاری ابرار، با شناسائی دانش آموزان نیازمند و جلب منابع لازم از سوی اعضای اتاق بازرگانی آبادان، تبلت هایی جهت بهره بردن از فضای آموزشی مجازی را تهیه و به افراد مدنظر اهدا کرد.

اسدالله کرد زنگنه عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی آبادان گفت: جامعه نیکوکاری ابرار از سال ۱۳۸۹، به عنوان نهادی وابسته به اتاق ایران و با هدف نخبه پروری و حمایت از دانش آموزان و دانشجویان مستعد سراسر کشور تاسیس شد، از سال ۱۳۹۵ نیز نمایندگی این نهاد حمایتی با همت اتاق بازرگانی آبادان و تحت اشراف و مدیریت کادر مدیریتی این اتاق، اقدام به فعالیت کرد.

او افزود: از ابتدای فعالیت این نهاد در اتاق بازرگانی آبادان، تعداد زیادی از دانش آموزان و دانشجویان مستعد و نخبه نیازمند، شناسایی و مورد حمایت قرار گرفتند.

عضو هیات رئیسه اتاق بازرگانی آبادان ضمن اشاره به پیامدهای شیوع بیماری کرونا در فعالیت های محتلف جامعه گفت: اپیدمی ویروس کرونا، موانع و چالش های فراوانی را فراروی هموطنان در زمینه های گوناگون قرار داده، از این رو اتاق بازرگانی آبادان از ابتدای شیوع این بیماری منحوس، با اقداماتی نظیر تامین تجهیزات پزشکی مراکز درمانی، تامین البسه و ملزومات محافظتی برای کادر درمان، ضد عفونی و گندزدایی معابر، خودروها و اماکن عمومی و ایزوله نمودن مراکز و پایگاه تجاری منطقه، سعی در همراهی شهروندان عزیز در مبارزه با بیماری کرونا داشته است.

 کرد زنگنه ادامه داد: اکنون نیز به پشتوانه حمایت از اعضای اتاق بازرگانی آبادان خرسندیم که توانستیم تعدادی از نخبگان و دانش آموختگان مستعد منطقه را با اهدای تجهیزات الکترونیکی، در ادامه دوران درخشان آموزشی خویش یاری کنیم.

انتهای پیام/ د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر