راه یابی سه اثر نمایشی در بخش تئاتر جشنواره هنر زنده است

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز از راه یابی سه اثر نمایشی از گروه نمایشی هورپاک البرز به بخش تئاتر جشنواره هنر زنده است خبرداد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، محمود دهقان هراتی، معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز گفت: سه اثر نمایشی از گروه نمایشی هورپاک به سرپرستی ندا قربانیان از استان البرز در بخش تئاتر جشنواره هنر زنده است راه یافت.

معاون هنری سینمایی و سمعی بصری اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی البرز افزود: نمایش عموزاده‌ای از ناکجا به نویسندگی و کارگردانی ندا قربانیان، در بخش فیلم تئاتر، نمایش‌های رادیویی آخرین رفیق به نویسندگی عبدالرضا یعقوبی و کارگردانی مرتضی مرادی و گلاویژ به نویسندگی عبدالرضا یعقوبی و کارگردانی الهه بیات در بخش نمایش رادیویی، حضور دارند.

دهقان هراتی گفت: بخش تئاتر رویداد «هنر زنده است» در ۱۱ عنوان برگزار می‌شود و بنا به تشخیص هیئت داوران آثار گروه‌های مختلف شرکت کننده در این بخش رقابتی مورد ارزیابی هیأت داوران قرار می‌گیرد.

او افزود: بر اساس این خبر، در نخستین دوره جشنواره هنر زنده است، بهروز غریب‌پور، دبیر و لیلی عاج، مدیراجرایی بخش تئاتر بوده‌اند و آتیلا پسیانی، مرضیه برومند، فاطمه معتمدآریا و علی‌اصغر دشتی داورِی آثار این بخش را برعهده داشتند.

دهقان هراتی گفت:جشنواره هنر زندهاست از ۱۰ لغایت ۲۰ اسفند ماه سال جاری در پلتفرم تیوال برگزار می‌شود. 

انتهای پیام/ر .ن

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر