حضور ۵ کشتی گیر ایران در نیمه نهایی مسابقات اوکراین/ الهی و سهرابی حذف شدند

پنج نماینده ایران به دیدار نیمه نهایی رقابت‌های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین رسیدند.

به گزارش خبرنگار کشتی و رزمی گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، مسابقات پنج وزن دوم رقابت‌های بین المللی جام مربیان و کشتی گیران برتر اوکراین از ظهر امروز در شهر کی یف آغاز شد و نتایج نمایندگان کشورمان تاکنون به شرح زیر است:

کشتی آزاد:

در وزن ۷۰ کیلوگرم عرفان الهی دارنده مدال نقره نوجوانان جهان در سال ۲۰۱۹ پس از استراحت در دور نخست در دور دوم ایوان کوسیاک از اوکراین با نتیجه ۱۸ بر ۷ مغلوب شد و با توجه به شکست این کشتی گیر اوکراینی در مرحله یک هشتم نهایی، الهی از دور رقابت‌ها کنار رفت.
 
در وزن ۹۲ کیلوگرم محمد علی تبار در دور نخست با نتیجه ۱۰ بر ۴ مغلوب ایراکلی متسیتوری دارنده مدال برنز جهان از گرجستان شد و باید منتظر حضور این حریف در دی دار فینال باشد تا وی نیز بتواند به کار خود در گروه بازنده‌ها ادامه دهد.

کشتی فرنگی:

در وزن ۶۰ کیلوگرم علیرضا نجاتی دارنده مدال برنز جهان پس از استراحت در دور اول و در دور دوم مقابل دمیترو تسیمبالیوک دارنده مدال برنز اروپا از اوکراین با نتیجه ۹ بر صفر به برتری رسید وی در دور بعد و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل گئورگ غریبیان قهرمان اروپا از ارمنستان با نتیجه ۵ بر یک پیروز و راهی مرحله نیمه نهایی شد. نجاتی در این مرحله به مصاف الهام بهرام اف قهرمان آسیا از ازبکستان می‌رود.

در وزن ۶۷ کیلوگرم دانیال سهرابی کشتی گیر جوان کشورمان در دور اول با نتیجه ۱۱ بر صفر (ضربه فنی) مقابل اسلاویک گالتسیان دارنده مدال برنز جهان از ارمنستان شکست خورد و با توجه به شکست این کشتی گیر در مرحله یک چهارم نهایی، سهرابی از دور رقابت‌ها حذف شد.

در وزن ۷۷ کیلوگرم محمدعلی گرایی در دور نخست با نتیجه ۱۱ بر صفر مارسل استرکوبورگ از هلند را شکست داد. وی در دور بعد مقابل باکوری گوگولی از گرجستان با نتیجه ۹ بر صفر (ضربه فنی) پیروز شد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله ایسرالمبرت کاریون از اسپانیا را با نتیجه ۸ بر صفر مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. گرایی در این مرحله به مصاف ولادمیر یاکوولیف از اوکراین می‌رود. در همین وزن امین کاویانی نژاد در دور نخست با نتیجه ۶ بر صفر دمیترو پیشکوف دارنده مدال برنز بازی‌های اروپایی از اوکراین را مغلوب کرد. وی در دور دوم مقابل استویان کوباتوف از بلغارستان با نتیجه ۲ بر ۱ به پیروزی رسید و راهی مرحله یک چهارم نهایی شد. کاویانی نژاد در این مرحله با نتیجه ۹ بر صفراریک نیکوقوسیان از فرانسه را از پیش رو برداشت و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. وی در این مرحله به مصاف کایراتبک توگولبایف از قرقیزستان می‌رود.

در وزن ۸۷ کیلوگرم رامین طاهری پس از استراحت در دور اول در دور دوم با نتیجه ۵ بر یک از سد روسلان ماحومدوف از از اوکراین گذشت وی در دور سوم و در مرحله یک چهارم نهایی مقابل ایهان یاراشوویچ از بلاروس با نتیجه ۳ بر ۲ به پیروزی دست یافت و راهی مرحله نیمه نهایی شد. طاهری در این مرحله به مصاف لاشا گوبادزه قهرمان جهان از گرجستان می‌رود.

در وزن ۱۳۰ کیلوگرم امین میرزازاده پس از استراحت در دور نخست، در دور دوم با نتیجه ۸ بر صفر میخایلو ویشنیوتسکی از اوکراین را مغلوب کرد و به مرحله یک چهارم نهایی راه یافت. وی در این مرحله با نتیجه ۴ بر صفر رومان کیم دارنده مدال برنز آسیا از قرقیزستان را مغلوب کرد و به مرحله نیمه نهایی راه یافت. میرزازاده در این مرحله با زویادی پاتاریدزه قهرمان زیر ۲۳ سال جهان از گرجستان می‌رود.
انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر