دیدار صمیمانه شهردار تهران با مدیران سرخابی

حناچی، شهردار تهران در دیدار با مدیران باشگاه‌های استقلال و پرسپولیس به آن‌ها وعده حمایت داد.

به گزارش گروه ورزشی باشگاه خبرنگاران جوان، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، عصر امروز (شنبه - ۹ اسفند) جعفر سمیعی به همراه اعضای هیئت مدیره و همتای خود در باشگاه استقلال برای ساعاتی در نشست صمیمانه با پیروز حناچی، شهردار پایتخت شرکت کردند.

مدیرعامل پرسپولیس در این نشست که فضایی دوستانه داشت، موفق شد قول واگذاری سند ورزشگاه شهید کاظمی را از شهردار تهران بگیرد. البته این واگذاری نیاز به طی کردن روند قانونی دارد و باید پس از انجام امور از سمت شهرداری، توسط وزارت ورزش و جوانان در اختیار باشگاه پرسپولیس قرار بگیرد. اعضای هیئت مدیره نیز خواستار تسریع روند واگذاری شدند تا یکی دیگر از نگرانی‌های هواداران از بین برود.

سمیعی در بخشی از صحبت‌های خود، پیشنهاد کرد شهرداری در مسیر انجام مسئولیت اجتماعی خود، با تعامل باشگاه پرسپولیس فعالیت‌های فرهنگی بیشتری برگزار کند.

موضوع دیگر، در مورد درآمد پایدار باشگاه پرسپولیس بود که شهرداری می‌تواند در این امر نیز وارد عمل شده و به سرخپوشان کمک کند. البته باشگاه پرسپولیس چند طرح مهم دارد و مدیران باشگاه ابراز امیدواری کردند با همکاری شهرداری، به اجرایی شدن این طرح‌ها کمک شود.

در نهایت، مدیرعامل پرسپولیس با اشاره به این که باشگاه هیچ نوع بودجه دولتی ندارد، پیشنهاد داد ردیف بودجه مشخصی تعیین شود که این درخواست با استقبال حناچی مواجه شد و او تاکید کرد حالا که فصل بودجه است، با کمک شورای شهر، ردیف بودجه‌ای برای باشگاه‌های پرسپولیس و استقلال در نظر گرفته شود و از این طریق، به این باشگاه ها کمک مالی شود.

وعده‌های شهردار تهران باعث ایجاد دلگرمی برای تیم مدیریتی پرسپولیس شد و این امیدواری وجود دارد که با مساعدت حناچی، باشگاه بتواند هر چه زودتر سند ورزشگاه شهید کاظمی را در اختیار بگیرد و سپس با کمک شهرداری، طرح‌های دیگر خود در زمینه‌های اجتماعی و اقتصادی را از طریق دریافت ردیف بودجه در شورای شهر پیش ببرد.


بیشتر بخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر