فرماندار بندرعباس:

شناور‌های غیر مجاز توقیف می‌شوند/ ورود مسافران خوزستانی به بندرعباس ممنوع است

عزیزالله کناری گفت: شناور‌های غیر مجازی که اقدام به جا به جایی گردشگران از بندرعباس به جزایر هرمزگان می‌کنند،از سوی مرزبانی توقیف می‌شوند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از هرمزگان، عزیزالله کناری، فرماندار بندرعباس با اشاره به اینکه هرگونه مسافرت به جزایر باید از طریق اسکله‌های مسافری استان صورت بگیرد، گفت: دریابانی با شناور‌های غیرمجازی که اقدام به جا به جایی گردشگران از بندرعباس به جزایر هرمزگان می‌کنند، برخورد خواهد کرد و این شناور‌ها توقیف خواهند شد.

کناری گفت: مسافران و گردشگرانی که قصد سفر به جزایر هرمزگان را دارند، حتما باید تست کرونا بدهند و در صورت منفی بودن جواب آزمایش مجوز سفر دریافت خواهند کرد.

او با بیان اینکه محدودیت‌های رفت و آمد شبانه نیز در شهر بندرعباس همچنان از ساعت ۲۲ تا ۳ بامداد برقرار است، افزود: در شهر بندرعباس و جزایر استان به مسافران و گردشگران خدماتی ارائه نمی‌شود و برپایی چادر نیز در بوستان‌ها ممنوع است.


بیشتر بخوانید


فرماندار بندرعباس گفت:بر اساس تصمیم ستاد استانی مقابله با کرونا، ورود مسافر و خودرو‌های شخصی با پلاک خوزستان به استان هرمزگان و از جمله شهر بندرعباس ممنوع است.

کناری افزود: مسافرانی هم که با اتوبوس و هواپیما وارد استان می‌شوند، حتما باید نتیجه منفی تست کرونا به همراه داشته باشند.

او گفت: اگر از مسافری تست کرونا گرفته شود و نتیجه تست مثبت شود، باید به مدت ۱۴ روز و با هزینه شخصی در قرنطینه بماند.

انتهای پیام/ب

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر