استقبال ترافیکی کرج از بهار ۱۴۰۰

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج از انجام عملیات ترافیکی در سطح مناطق دهگانه این شهر در راستای اجرای طرح استقبال از بهار خبر داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از البرز، محمدرضا احمدی‌نژاد، معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج با اشاره به این که اداره کل امور ایمنی و مهندسی ترافیک در راستای اجرای طرح استقبال از بهار فعالیت‌های خود را با جدیت بیشتری پیش‌گرفته است، گفت: به منظور بهسازی تجهیزات ترافیکی در قالب طرح استقبال از بهار در سطح معابر کلان‌شهر کرج به استقبال عید نوروز می‌رویم.

او بابیان این که تجدید رنگ‌آمیزی خط‌کشی‌های محوری و عرضی و خط‌کشی گذرگاه‌های عابر پیاده در معابری باکیفیت آسفالت مناسب از جمله اقدامات در دستور کار به شمار می‌رود، افزود: در قالب طرح استقبال از بهار نسبت به تعویض تابلو‌های اخباری و انتظامی فرسوده و آسیب‌دیده همچنین رنگ‌آمیزی پایه تابلوها، دکل چراغ‌های راهنمایی و رانندگی و چشمک‌زن اقدام خواهیم کرد.

معاون حمل‌ونقل و ترافیک شهرداری کرج تعویض انواع تجهیزات ترافیکی آسیب‌دیده اعم از استوانه ایمنی، گل‌میخ، چشم‌گربه‌ای و... را از دیگر اقدامات در دستور کار عنوان کرد و گفت: شست و شوی تابلو‌های حاشیه نما و جهت‌نما همچنین خط‌کشی عرضی موجود باهدف ایمن‌سازی تردد وسایل نقلیه و شهروندان انجام می شود.

انتهای پیام/د.خ

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر