بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است

فرمانده سپاه استان سمنان با تاکید بر بازخوانی وصایای شهدای استان گفت: این امر تاثیر بسزایی برای ترویج فرهنگ ایثار دارد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، سردار حمید دامغانی فرمانده سپاه استان سمنان در دیدار با خانواده شهید اختری با بیان اینکه ما نیازمند دعای خانواده‌های شهدا برای گام برداشتن استوار در راه امام و شهدا هستیم، تاکید کرد: دیدار با خانواده‌های شهدا به منزله‌ی ترویج ایثار و شهادت است که باید همه به آن توجه ویژه داشته باشند.

او با بیان اینکه بازخوانی خاطرات و وصیت نامه‌های شهدا اثرات مثبت فراوانی به همراه دارد که باید این کار ترویج داده شود، افزود: بازخوانی وصایای شهدای استان سمنان در دستور کار است، زیرا می‌تواند تأثیر بسزایی در ترویج فرهنگ ایثار داشته باشد.

فرمانده سپاه استان سمنان با بیان اینکه تکریم خانواده شهدا دیگر رسالت سپاه است، تاکید کرد: خانواده شهدا در زمره نعمات ما در استان هستند که با تکریمشان به نوعی قدرشناسی مان را از آنان و ایثارگری شأن نشان می‌دهیم.

محمد یزدانی مدیرکل بنیاد شهید و امور ایثارگران استان سمنان در این دیدار گفت: وظیفه همه مسئولان است که با خانواده‌های شهدا دیدار کنند و این موضوع با جدیت در بنیاد شهید استان دنبال می‌شود همچنین این اداره کل در زمینه تدوین فرهنگ نامه شهدای استان و گردآوری خاطرات و اسناد اهتمام دارد.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر