مدیرعامل انجمن حمایت از زندنیان سقز خبر داد؛

توزیع ۷۰۰ بسته حمایتی در بین خانواده زندانیان در سقز

غفوری گفت: امسال تاکنون ۷۰۰ بسته معیشتی به مناسبت‌های مختلف در بین خانواده زندانیان مشکل دار از نظر مالی توزیع شده است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، محمد رشید غفوری مدیرعامل انجمن حمایت از زندنیان سقز گفت: امروز هفتمین مرحله توزیع بسته‌های حمایتی به تعداد ۱۲۰ بسته بین خانواده زندانیان بی‌بضاعت توزیع شد.

مدیرعامل انجمن حمایت از زندنیان سقز ادامه داد: این بسته‌ها با همکاری یک خیر جوان سقزی، مدیریت زندان مرکزی و انجمن حمایت از زندانیان تهیه و در بین خانواده زندانیانی که بی‌بضاعت هستند توزیع می‌شود.

او اظهارداشت: امسال تاکنون ۷۰۰ بسته معیشتی به مناسبت‌های مختلف در بین خانواده زندانیان مشکل دار از نظر مالی توزیع شده است.

غفوری با اشاره به اینکه در آستانه سال نو قرار داریم، از متمکنین و خیرین سقزی دعوت کرد این انجمن را در راستای کمک‌های مادی و نقدی در جهت کمک به زندانیان جرایم غیر عمد و خانواده‌های بی‌بضاعت آنان یاری نمایند.

اوافزود: در حال حاضر ۲۸۰ خانواده زندانی با جمعیت بیش از ۶۰۰ نفر تحت پوشش این انجمن هستند که همواره نیازمند کمک مادی و نقدی است.

مدیر عامل انجمن حمایت از زندنیان شهرستان سقز در مراسم اهدای بسته‌های معیشتی به خانواده زندانیان بی‌بضاعت گفت: این انجمن در طول سال و به مناسبت‌های مختلف اقدام به اهدای بسته‌های حمایتی می‌کند که همه این کمک‌ها توسط خیرین در اختیار انجمن قرار داده می‌شود.

او بیان کرد:انجمن حمایت از زندنیان سقز ماهانه وجوه نقد را با عنوان مستمری به حساب همسران یا وابستگان نسبی زندانیان واریز می‌کند و در سالجاری نیز بیش از یک میلیارد ریال کمک کرده است.

غفوری با بیان اینکه، این انجمن در بسیاری از شاخص‌ها در بین دیگر انجمن‌های حمایت از زندانیان کردستان رتبه نخست را دارد، گفت: تمام این موفقیت‌ها با کمک خیرین نوعدوست به دست آمده است.

او همچنین گفت: انجمن حمایت از زندنیان سقز در راستای کمک به زندانیان بی‌بضاعت و خانواده آنان، همواره نیازمند کمک خیرین و مردم نوعدوست سقزی است و می‌طلبد خیرین هم، چون گذشته ما را حمایت کنند.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر