اختصاص اعتبار ویژه برای تامین مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی

عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه از اختصاص اعتبار ویژه برای تامین مسکن مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان خبر داد.

به گزارش گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، محمد رشیدی عضو مجمع نمایندگان استان کرمانشاه گفت : مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در ادامه پیگیری مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) با رئیس کمیته امداد امام خمینی (ره) کشور نشستی مشترک برگزار کردند.

او با اشاره به طرح مشکلات مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) از سوی نمایندگان استان کرمانشاه گفت : در این دیدار نمایندگان خواستار رفع هرچه سریع‌تر مشکلات مددجویان شدند.

نماینده مردم کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی، تخصیص اعتبار جهت زیر پوشش قرار گرفتن خانوار‌های پشت نوبتی توسط کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه را مهم‌ترین خواسته مجمع نمایندگان این استان عنوان کرد و افزود: متأسفانه با توجه به وضعیت اقتصادی فعلی جامعه و افزایش تورم، جمعیت پشت نوبتی‌های کمیته امداد امام خمینی (ره) استان کرمانشاه افزایش یافته و نیاز است با اختصاص اعتبارات ویژه، این جمعیت هرچه سریع‌تر زیر چتر حمایتی کمیته امداد امام خمینی (ره) این استان قرار گیرند.

رشیدی پیگیری مشکلات مسکن مددجویان را خواسته دیگر مجمع نمایندگان استان کرمانشاه در این دیدار عنوان کرد و افزود: قیمت رهن و اجاره مسکن بالا رفته و همین امر سبب شده تا بسیاری از مددجویان کمیته امداد امام خمینی (ره) از عهده تأمین آن برنیایند و انتظار این است کمیته امداد امام خمینی (ره) در این زمینه با اختصاص اعتبارات ویژه مددجویان استان کرمانشاه را یاری و حمایت کند.

او با اشاره به مساله مهم تأمین مسکن محرومان که یکی از دغدغه‌های نمایندگان استان کرمانشاه در مجلس شورای اسلامی است، ادامه داد: امیدوار هستیم با توجه به شرایط اقتصادی استان کرمانشاه سهمیه این استان در این زمینه افزایش پیدا کند .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر