امانت داری رکن مهم نظارت در انتخابات

رئیس هیات نظارت بر ششمین انتخابات شورای اسلامی استان سمنان گفت: مردم به اعضای هیات نظارت انتخابات اعتماد کرده اند و لازمه پاسخگویی به این اعتماد برگزاری انتخاباتی صادقانه است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سمنان، اردشیر مطهری رئیس هیات نظارت بر ششمین انتخابات شورای اسلامی استان و نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و آرادان در مجلس شورای اسلامی در حاشیه اولین گردهمایی اعضای نظات بر ششمین انتخابات شورای استان امانت داری را رکن مهم نظارت در انتخابات دانست و افزود: مردم به اعضای هیات نظارت انتخابات اعتماد کرده اند و لازمه پاسخگویی به این اعتماد برگزاری انتخاباتی صادقانه و بدور از توجه به جناح‌های مختلف توسط افراد هیات نظارت است.

مطهری ادامه داد: اعضای هیات نظارت انتخابات استان باید زبان، گفتار و رفتارشان الگو قرار گرفته و حفاظت گفتار، اصلی‌ترین ویژگی افراد حاضر در این جلسه باشد.

رئیس هیات نظارت بر ششمین انتخابات شورای اسلامی استان با اشاره به اینکه در سال ۹۷_۹۸، ۴۷۲ فقره پرونده قضایی مربوط به شورا‌ها در قوه قضائیه تشکیل شده است ابراز داشت: اعضای هیات نظارت باید در تایید صلاحیت نامزد‌ها دقت را در اولویت کار خود قرار بدهند تا افراد واجد صلاحیت به شورا‌ها راه پیدا کرده تا شاهد این چنین مشکلاتی نباشیم.

نماینده مردم شهرستان‌های گرمسار و ارادان در مجلس شورای اسلامی در پایان با اشاره به اینکه تایید صلاحیت نامزد‌ها باید براساس مستندات صورت گیرد و در وهله اول مستندات مراجع چهارگانه در اولویت باشد افرود: اعضای هیات ناظر استان ارتباط با فرمانداران و بخشداران را برای برگزاری انتخاباتی باشکوه فراموش نکنند.

انتهای پیام/ح

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر