سرقت حفاظ های کنار و میان جاده ای محور ارتباطی آبادان_اهواز

معاون اداره کل راهداری و حمل ونقل جاده ای استان خوزستان گفت: حفاظ کنار و میان جاده ای مقاطعی از محور آبادان_اهواز به دلیل سرقت از بین رفته است .

محمدجولانژاد معاون اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان خوزستان در گفت و گو با خبرنگار  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از آبادان ، گفت:محور آبادان_اهواز یکی از محورهای شریانی و مهم استان خوزستان به حساب می آید که ۴خط و ۲باند دارد وبرخی از مقاطع آن براساس ضوابط ایمنی راه و حریم دارای حفاظ میانی و کناری است.

او ادامه داد:متاسفانه به دلایل مختلف ازجمله سرقت تجهیزات فلزی این محور ازبین رفته است و بخش عمده ای از حفاظ های جاده ای برای جلوگیری از هدر رفت اموال عمومی توسط اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای خوزستان برداشته شد و در محورهای دیگری نصب شدند.

جولانژاد درخصوص راهکاری مناسب جهت جلوگیری از سرقت حفاظ های میانی و کناری محور آبادان _اهواز بیان کرد: برای جلوگیری از سرقت این حفاظ ها امسال نسبت به نصب ۱۰کیلومتر نیوجرسی بتنی در این محور اقدام شده است و نصب بقیه حفاظ ها در برنامه سال های آینده اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان قرار دارد.

این مقام مسئول در پایان عنوان کرد:باتوجه به محدودیت های اعتباری، یک برنامه زمانی ۲ساله راجهت نصب حفاظ در مقاطع مورد نیاز این محور ارتباطی تنظیم نموده ایم.

انتهای پیام/ م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر