"بازفت" میدانی برای زیبا دیدن طبیعت خدا +فیلم

تصاویر زیبای بهشتی و شاعرانگی کوه و درخت و دره و رود خانه منطقه "بازفت" میدانی برای زیبا دیدن طبیعت خداست

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از شهرکرد، هرچه بیشتر به این منطقه خیره شوی، به ابعادی تازه تری از بهشت روی زمین می‌رسی.


بازفت چهارمحال و بختیاری در فاصله ۱۹۰ کیلومتری شهرکرد را بسیاری از مردم کشور به بهارش می‌شناسند. سرچشمه رود‌های فلات مرکزی و جنوبی ایران است.


بهار بازفت، تصویری زیبا از یک اثر هنری را رقم می‌زند که درآن، آمیزه‌ای از ترکیب رنگ‌های زیبایی است که ارامش را در وجود انسان ایجاد می‌کند و وصف بهار کوهرنگ بویژه بخش بازفت را نمی‌توان با واژگان توصیف کرد.


بیشتر بخوانیدوجود چشمه سار خنک و خروشان در کنار آبشار‌های فراوان در میان جنگل‌های بلوط، رودخانه‌های جاری بازفت و زاینده رود و کارون، رنگ طبیعی بهار و کوچ عشایر و زندگی عشیره‌ای نیز به این زیبایی خدادادی افزوده است.


آبشار‌های سفید رنگ در کنار چمنزار سبز در کنار جنگل‌های بلوط از ویژه گی‌های منحصر به فرد این منطقه است.


در حال حاضر درختان بلوط در حال سبز شدن هستند و منطقه در حال پر شدن از رنگ‌های زیبای متفاوت است. در این میان کوهستان‌های زیبا با شکل‌های متفاوت از دیگر زیبایی‌های منطقه است.


انواع مختلف کوه‌ها از ویژگی‌های منطقه است که در این میان کوه‌هایی مانند کوه‌های سرخپوستی در فیلم‌ها دیده شده است را می‌توان در این منطقه مشاهده می‌شود.


در بازفت خبری از ویلا‌های خصوصی و باغ‌های انحصاری نیست. اینجا طبیعت دست نخوردگی و بکر بودن خود را حفظ کرده است با مردمانی مهربان و مهمانواز که به دور تجملات و شلوغی شهری زندگی می‌کنند. اینجا مردمان به سادگی زندگی می‌کنند و لحظه به لحظه شاکر خداوند هستند.

 

انتهای پیام/ش

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر