آشنایی نداشتن مردم با حقوق خویش یکی از مشکلات جامعه

مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با اشاره به رسالت‌های این سازمان گفت : یکی از مشکلات جامعه ما آشنایی نداشتن مردم با حقوق خویش به ویژه حقوق شهری و شهروندی است که ضروری است این حقوق برای مردم تبیین شود.

به گزارش  گروه استان‌های باشگاه خبرنگاران جوان از کرمانشاه، رسول بهرامی‌پور مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه گفت : مردم ما باید بدانند که دستگاه‌های خدمات‌رسان در حوزه حقوق شهری چه تکالیفی در قبال آنان دارند و مردم نیز چه تکالیفی در جهت حفظ حقوق شهری برعهده دارند.

او از اعلام آمادگی سازمان بسیج حقوق دانان کرمانشاه برای همکاری با سازمان فرهنگی شهرداری خبر داد و گفت : در همه بخش‌هایی که نیاز به نقش آفرینی حقوق دانان بسیجی باشد ما از هیچ کوششی دریغ نخواهیم کرد و جا دارد از همکاری‌های شهرداری کرمانشاه با سازمان بسیج حقوق دانان کرمانشاه تقدیر کنیم.

رئیس سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه افزود: سازمان بسیج حقوقدانان کرمانشاه در دوره جدید منشاء خدمات ارزشمندی در سطح شهر بوده که از طرف شهرداری و شهردار کرمانشاه از خدمات این سازمان تشکر می‌کنیم.

مهدی عبدالمالکی مدیر سازمان بسیج حقوقدانان استان کرمانشاه با اشاره به اینکه یکی از دغدغه‌های مجموعه مدیریت شهری امور حقوق شهری و حقوق عامه است، گفت : استفاده از ظرفیت حقوق دانان بسیجی برای کمک به مجموعه شهرداری در این عرصه‌ها بسیار مهم است که سازمان فرهنگی شهرداری در این خصوص آماده استفاده از این ظرفیت است.

او از برگزاری برنامه‌های آموزش همگانی حقوق در فرهنگ سرا‌ها و مساجد با همکاری بسیج حقوق دانان خبر داد و گفت : ظرفیت سازمان فرهنگی، اجتماعی و ورزشی شهرداری کرمانشاه در جهت اجرای برنامه‌های مشترک در اختیار سازمان بسیج حقوق دانان خواهد بود که ان شاالله با امضای تفاهم نامه همکاری این سازمان با بسیج حقوق دانان فصل جدیدی از همکاری‌های ۲ جانبه در جهت خدمت به مردم رقم خواهد خورد .

انتهای پیام/د

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر