معاون وزیر بهداشت؛

بالا بودن مبتلایان به بیماری‌هایی فشار خون و دیابت در آذربایجان/آذربایجان شرقی از استان‌های پیر و سالمند کشور محسوب می‌شود

معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی گفت:تعداد مبتلایان به بیماری‌هایی همچون فشار خون و دیابت در این استان، بیشتر است و بر همین اساس باید بیشتر مراقب سالمندان و افراد مسن بود.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از تبریز،قاسم جان بابایی معاون وزیر بهداشت با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی امروز در آیین کلنگ زنی بیمارستان ۳۰۰ تختخوابی شهر جدید سهند گفت:نبود یک مرکز درمانی و بهداشتی مناسب در شهر جدید سهند، مردم ساکن در آن را رنج می‌داد که خوشبختانه با آغاز بکار احداث این بیمارستان، در آینده‌ای نه چندان دور شاهد خدمات سانی مناسب به مراجعان در این مرکز خواهیم بود.

او با قدردانی از خیر احداث کننده این بیمارستان افزود:وزارت بهداشت نیز آمادگی خود را برای تجهیز و جذب پزشک در این بیمارستان اعلام می‌کند.

او افزایش تعداد تخت‌های بیمارستانی را یکی از مهم‌ترین سیاست‌های وزارت بهداشت برشمرد و عنوان کرد:افزایش احداث پروژه‌های بیمارستانی، امنیت روانی قابل قبولی برای مردم ایجاد می‌کند و خوشبختانه تمام زیرساخت‌های لازم برای تشخیص بیماری کرونا و جهش‌های آن در کشور فراهم شده است.

معاون درمان وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی در بخشی از سخنان خود با بیان اینکه استان آذربایجان شرقی از استان‌های پیر و سالمند کشور محسوب می‌شود ابراز کرد:تعداد مبتلایان به بیماری‌هایی همچون فشار خون و دیابت در این استان، بیشتر است و بر همین اساس باید بیشتر مراقب سالمندان و افراد مسن بود.

جان بابایی همچنین با قدردانی از عملکرد مدیران استان در مدیریت خوب بیماری کرونا گفت:همراهی مردم و درایت مسئولان استانی باعث شد که روز‌های بسیار سخت کرونایی در این استان، پایان یابد.

انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر