خانه دار شدن خانواده های دارای دو معلول در کردستان

معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان گفت: تمامی خانواده‌های دارای حداقل دو معلول در استان کردستان صاحب خانه می‌شوند.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، شهرام ملکی معاون هماهنگی امور عمرانی استاندار کردستان در جلسه کمیته راهبردی تفاهم نامه سه جانبه تامین مسکن معلولین با حضور فرهاد خاکی پور مدیر عامل و اعضاء هیات مدیره انجمن خیرین مسکن ساز کشور در محل دفتر معاونت هماهنگی امور عمرانی استانداری با بیان این مطلب اظهار داشت: با حمایت خیرین و تسهیل گری دولت است تامین مسکن برای معلولین و افراد کم توان جسمی حرکتی در اولویت برنامه‌ها قرار دارد.

او افزود: معلولین و افراد کم توان جسمی حرکتی نیازمند کمک و حمایت هستند و برای کمک به آن‌ها دستگاه‌های اجرایی تلاش خود را مضاعف کنند.

ملکی در ادامه به شناسایی و ساماندهی خانوار‌های دارای حداقل دو معلول در کردستان اشاره کرد و گفت: حدود ۳۰۰ خانوار دارای حداقل دو معلول در مناطق شهری و روستایی در استان شناسایی شده و مقرر گردید تا با کمک نهاد‌ها و دستگاه‌های اجرایی از جمله راه و شهرسازی، بنیاد مسکن، بنیاد برکت و خیرین مسکن ساز و با تامین زمین این واحد‌ها ساخته شود.

او تصریح کرد: در مناطق شهری تا سقف ۱۴۰ میلیون و در حوزه روستایی ۸۵ میلیون تومان اعتبار بلاعوض به این خانوار‌ها تامین و پرداخت می‌شود.

ملکی خاطر نشان کرد: در این سفر همچنین با مساعدت مدیر عامل محترم انجمن خیرین برای کل جامعه هدف شناسایی شده اعتبار بلاعوض و تسهیلات پیش بینی گردیده که در استان نیز با حمایت هیات امناء و کمک خیرین شرایط اجرایی این امر را پیگیری خواهد شد.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: معلولان ، خیرین
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر