حاصل سفر معاون اول رئیس جمهور به کردستان چه بود؟

استاندار کردستان درخصوص دستاوردهای سفر اخیر اسحاق جهانگیری معاون اول رئیس جمهور به کردستان توضیحاتی ارائه داد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از سنندج ، به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری کردستان؛ بهمن مرادنیا در جلسه شورای اداری استان و جشنواره شهید رجایی در سال ۹۹ با بیان اینکه جایگاه و مسئولیت او می طلبد که انتقادات را پذیرا باشد، گفت: معتقد به قبول انتقادات سازنده و منصفانه هستیم اما نه انتقادی که اساس و بنای خود را بر تخریب گذاشته است.

استاندار کردستان به سفر معاون اول رئیس جمهور به کردستان اشاره کرد و افزود: کل سرمایە گذاری بخش صنعت کردستان ۳۱۵ میلیون دلار بود ولی در سفر دکتر جهانگیری معادل یک میلیارد دلار برای دو پروژه صنعتی استان با حضور بانک ها مصوب شد ولی بجای تزریق امید به جامعه آن سفر را مورد تخریب قرار دادند.

او از صدا وسیما، رسانه ها و افراد دارای اندیشه و قلم به دستان درخواست کرد منصفانه و به دور از غرض ورزی به نقد عملکردها بپردازند.

او اضافه کرد: در اقدامات و کارهایی که انجام می شود بصورت طبیعی نقاط قوت و ضعف دارد و گاها افرادی به نقد آن کارها می پردازند، اما باید در کنار پرداختن به نقاط ضعف نقاط قوت و خدمات نیز باید مورد توجه قرار بگیرد.

مرادنیا همه مدیران را خدمتگذاران به مردم و نظام عنوان کرد و اظهار داشت: کارهای انجام شده عملکرد یک شخص یا جریان خاص نیست بلکه کارهای انجام شده عملکرد و کارنامه نظام جمهوری اسلامی است.

او با بیان اینکه برخی افراد و جریان ها نمی خواهند موفقیت وکارهای انجام شده را ببیند و مدام در پی ناامید کردن مردم هستند، گفت: در سفر دکتر نوبخت به کردستان هزار و ۳۵۰ میلیارد تومان به اتمام پروژه های استان کمک شد ولی باز افرادی به سیاه نمایی در این خصوص و بیهودە انگاشتن این سفر پرداختند.

مرادنیا در ادامه به قانون حمایت از معلولین اشاره کرد و اظهار داشت: ۱۰ درصد جامعه را افراد دارای معلولیت تشکیل می دهند که عدد قابل تاملی است و از مدیران می خواهم به هیچ وجه نسبت به معلولان بی توجه نباشند.

او تلاش بانک های استان در پرداخت تسهیلات به واحدهای تولیدی را مثبت ارزیابی کرد و گفت: خوشبختانه میزان مصارف بانک های استان افزایش پیدا کرده و همچنان باید این روند تداوم داشته باشد.

استاندار کردستان مردم استان را مردمانی فرهنگی، مهربان و نوع دوست توصیف کرد و گفت: مدیران باید در تحت پوشش قرار دادن کودکان بی سرپرست و ایتام توجه خاص داشته باشند و بصورت ماهیانه مبلغی را به حمایت از آنان اختصاص دهند.

در جلسه شورای اداری استان از ۱۵ دستگاه اجرایی برتر جشنوارە شهید رجایی تجلیل شد.

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر