بازدید معاون رئیس جمهور از طرح های جهش تولید در باشت

معاون رئیس جمهور از طرح های جهش تولید در شهرستان باشت بازدید کرد.

به گزارش گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از یاسوج، هاشمی نماینده معاونت هماهنگی امور استان‌های دفتر رئیس جمهوری، صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار، راستی مدیرکل اقتصادی و هیئت همراه از طرح های جهش تولید شامل کارخانه بیواتانول شهرک صنعتی خان احمد، مجتمع گلخانه‌ای فدک سرآبیز و آبرسانی به دشت خان احمددر شهرستان باشت بازدید کردند.

مسعود حسینی فرماندار شهرستان باشت گفت: با تکمیل طرح‌های جهش تولید در شهرستان باشت نه تنها تولید رونق می گیرد بلکه شاهد افزایش اشتغالزایی در این منطقه خواهیم بود و امیدواریم تا پایان کار دولت فعلی این مهم عملی شود. 

صمیمی دوست معاون اقتصادی استاندار با بیان اینکه تامین آب اراضی دشت خان احمد با هدف گذاری ۲ هزار هکتار در دست اجرا است گفت: گازرسانی به شهرک صنعتی خان احمد به طور کامل انجام شدو تکمیل سایر زیرساخت های این شهرک نیز در دست اجراست.

صمیمی دوست افزود: طرح بیو اتانول با سرمایه گذاری حدود ۸۰۰ میلیارد تومان نیز از دیگر طرح های جهش تولید در باشت است و قرار شد این طرح توسط سه بانک تامین مالی شود.

او طرح مجتمع گلخانه‌ای فدک سرآبیز را از دیگر طرح های جهش تولید در این منطقه اعلام کرد و افزود: برق این مجتمع تامین شده است و آبرسانی و ضرورت دارد گازرسانی به این طرح نیز هر چه زودتر نیز انجام شود.

معاون اقتصادی استاندار بیان کرد: استان کهگیلویه و بویراحمد ۵ شهرک گلخانه‌ای دارد که نیاز است زیر ساخت‌های این شهرک‌ها بطور کامل تکمیل شود و درصورت تکمیل سرمایه گذارانی هستند که برای سرمایه گذاری در این شهرک ها اعلام آمادگی کردند. 

انتهای پیام/ع

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر