مرکز نوآوری و کسب و کار دانشگاه تربیت‌مدرس، پلی جدید میان دانشگاه و صنعت

مرکز نوآوری و کسب‌وکار دانشگاه تربیت‌مدرس با حضور سورنا ستاری و پیروز حناچی شهردار تهران گشایش یافت.

به گزارش حوزه فناوری گروه علمی پزشکی باشگاه خبرنگاران جوان، مرکز نوآوری و کسب‌وکار دانشگاه تربیت‌مدرس با حضور سورنا ستاری معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری و پیروز حناچی شهردار تهران گشایش یافت. مرکزی با ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع مساحت که میزبان ۱۰ شتاب‌دهنده و ۶۵ تیم در حوزه‌های تجهیزات پزشکی، گردشگری، رسانه، فناوری‌های نرم و خلاق، فناوری‌های ارتباطات و اطلاعات و گیاهان دارویی است.

معاون علمی و فناوری رئیس‌جمهوری با حضور در این مرکز، از شتاب‌دهنده‌های فعال و محصولات و خدمات آن‌ها بازدید کرد و با ایده و صاحبان این ایده‌ها و محصولات به گفت‌وگو نشست و از نزدیک با دستاورد‌ها و چالش‌هایی که سر راه فعالیت آن‌ها وجود دارد، آشنا شد.

مرکز نوآوری و کسب‌وکار جوانه دانشگاه تربیت مدرس، فضایی در حدود ۳ هزار و ۵۰۰ مترمربع دارد. این مرکز همه مؤلفه‌هایی که برای شکوفا شدن خلاقیت و تسریع فرآیند کار شتاب‌دهنده‌ها و پیشرفت استارتاپ‌ها و واحد‌های فناور موردنیاز است را در اختیار آن‌ها می‌گذارد.

ارتباط بیشتر بدنه دانشگاهی با فضای کسب‌وکار و نوآوری و تسهیل فرآیند ارتباط اساتید با دانشجویان با شتاب‌دهنده از دلایل اصلی تأسیس این مرکز در دل دانشگاه است. وجود این ساختمان در دانشگاه می‌تواند بستر مناسبی برای دانشجویان خلاق و صاحب ایده فراهم کند تا بتوانند در مسیر صحیح با شتاب بیشتر و در قالب کار‌های تیمی ایده خود را به کسب‌وکاری موفق تبدیل کنند. این ساختمان همچنین فضای کار اشتراکی اختصاصی و نیمه اختصاصی به استارتاپ‌ها ارائه می‌کند.


بیشتربخوانید


انتهای پیام/

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر