احتکار مواد غذایی در جایگاه نخست پرونده های تعزیرات

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان گفت: بیشترین پرونده های بررسی تخلفات در تعزیرات استان مربوط به احتکار مواد غذایی است.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از همدان،داریوش جودکی مدیر کل تعزیرات حکومتی استان همدان از رسیدگی به ۲۲۵ فقره پرونده احتکار کالا طی امسال در استان همدان خبر داد.

او تاکید کرد: از ابتدای امسال تا کنون ۲۲۵ فقره پرونده احتکار با محکومیت بیش از ۳۳۲ میلیارد و ۶۲۰ میلیون ریال در تعزیرات حکومتی استان همدان رسیدگی شده است.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان افزود: بیشترین پرونده ها مربوط به احتکار مواد غذایی شامل روغن ، برنج ، شکر و دیگر اقلام مورد نیاز مردم به ارزش  بیش از ۲۷ میلیارد ریال بوده است.

جودکی رقم پرونده های احتکار لوازم خانگی را بیش از ۲۶ میلیارد ریال و لاستیک خودرو را بیش از ۲۱ میلیارد ریال ذکر کرد و گفت: این اقلام نیزدر رتبه های بعدی احتکار کالا در استان همدان قرار دارند.

او با بیان اینکه اجناس مکشوفه با نظارت سازمان صنعت، معدن و تجارت استان همدان در شبکه رسمی توزیع شده و خواهد شد، گفت: تعزیرات حکومتی و دستگاه‌های نظارتی با کسانی که کالای مورد نیاز مردم را احتکار می‌کنند به صورت جدی برخورد خواهند کرد.

مدیرکل تعزیرات حکومتی استان همدان درادامه گفت:شناسایی انبارهایی که اجناس در آن ها احتکار می شود در دستور کار تعزیرات حکومتی قرار دارد.

انتهای پیام/م

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر