جلسه شورای اداری شهرستان مهاباد تشکیل شد

جلسه شورای اداری باحضور فرماندار مهاباد و روسای ادارات و فرمانده‌های نظامی این شهرستان در سالن کانون فجر مهاباد برگزار شد.

به گزارش خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از مهاباد، عارف خدرلو فرماندار مهاباد در جلسه شورای اداری این شهرستان اظهار داشت: برخی از تریبون‌ها متاسفانه به تریبون دشمن تبدیل شده و با تخریب دولت قصد دارد عملکرد آن را زیر سوال برده و با اقدامات پوپولیستی اقدام به جمع‌آوری رای کنند.

او افزود: هرچند که به خصوص در سال‌های اخیر این گونه افراد از اتکا بر چنین شیوه‌ای برای جلب نظر و آرای مردم شانسی کسب نکرده اند، اما هنوز هم پایبندی بر آن مهمترین استراتژی انتخاباتی آنان به شمار می‌رود.

فرماندار مهاباد با بیان اینکه چنین تبلیغات و فضاسازی‌ها چیز غیرطبیعی نبوده و جامعه از ابتدای روی کار آمدن دولت تدبیر و امید با آن آشنا بوده اند، اضافه کرد: ناامید و خسته کردن مردم به بهای کسب آرای بیشتر بزرگترین خیانت به نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است.

خدرلو بیان کرد: مدیریت کشور در شرایطی که دولت دوازدهم در وضعیت جنگ اقتصادی و با وجود تحریم‌های گسترده در کنار شیوع کرونا توانست آن را مدیریت کرده و علاوه بر تامین کالا‌های اساسی مورد نیاز مردم پروژه‌های عظیم عمرانی و زیرساخت‌های کشور را ارتقا و توسعه دهد، اقدام بسیار بزرگی بود.

او تصریح کرد: در چنین شرایطی از مسوولان دستگاه‌های اجرایی این شهرستان انتظار می‌رود با بیان عملکرد دستگاه‌های تحت مدیریت خود اقدامات دولت را در زمینه مختلف به صورت شفاف برای مردم بیان کرده و آن‌ها را با واقعیات موجود آشنا سازند.

خدرلو با بیان اینکه مهاباد از ظرفیت رسانه‌ای خوبی برای بیان عملکرد دولت برخوردار است، افزود: از مسوولان دستگاه‌های اجرایی انتظار می‌رود با توجه به اواخر عمر دولت دوازدهم برای گرفتن پست در دولت بعدی برخی ملاحظه کاری و اهمال را در این زمینه کنار گذاشته و در بیان خدمات دولت فعال‌تر عمل کنند.

امام جمعه مهاباد نیز در این جلسه با تبریک بعثت پیامبر گرامی اسلام (ص) گفت: معراج سرفصل تحول بسیار بزرگی در زندگی پیامبر گرامی اسلام به شمار می‌رود.

ماموستا عبدالسلام امامی افزود: معراج پیامبر اکرم (ص) را هرچند می‌توان از دیدگاه‌های کلامی، روایی و تاریخی مورد بررسی قرار داد، ولی این عروج آسمانی و احادیث قدسی آن یکی از بهترین درس‌های اخلاقی برای مسلمانان و یکی از معجزات علمی و عملی آن حضرت است که خدای متعال در قرآن مجید به آن اشاره کرده است.

او با بیان اینکه مبعث پیامبر و معراج ایشان وسیله‌ای بود که خداوند از طریق آن ظلم، کفر و بی‌عدالتی را در جامعه زمان خود را از بین برد، اضافه کرد: شب معراج پیامبر (ص) یکی از نشانه‌های شایستگی پیامبر اکرم (ص) بوده و پس از شب معراج، پیامبر برخی از اصول و فروع دین اسلام را به مسلمانان ابلاغ کرد.

فرمانده سپاه مهاباد نیز با اشاره به موفقیت آمیز بودن طرح شهید سلیمانی در جلوگیری از انتقال و کنترل کرونا اظهار داشت: اجرای این طرح توانست یک انسجام ملی را در کشور به وجود آورده و موجب اتحاد و همبستگی مردم برای مقابله با ویروس کرونا شود.

سردار طالب رحیمی افزود: این طرح در شهرستان مهاباد نیز در قالب ۸۵ بلوک به مرحله اجرا گذاشته شد که نقش بسیار مهمی در شناسایی بیماران مبتلا و جلوگیری از شیوع این ویروس در جامعه داشت.

او ادامه داد: بررسی‌ها نشان داده که حساسیت مردم نسبت به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی به ویژه استفاده از ماسک کاهش یافته است و این امر در بروز موج چهارم کرونا می‌تواند بسیار خطرناک باشد.

فرمانده سپاه مهاباد با اشاره به شیوع ویروس انگلیسی کرونا در برخی نقاط کشور اضافه کرد: تجربه ماه‌های گذشته نشان می‌دهد که نمی‌توان نسبت به این ویروس بی‌تفاوت بود، زیرا با رعایت نکردن پروتکل‌های بهداشتی، موج بعدی شیوع به راه خواهد افتاد.

انتهای پیام/ج

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
مطالب پیشنهادی وب
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر