سرهنگ زینی‌وند مطرح کرد؛

اصلاح هندسی و ایجاد پهلوگاه اضطراری در بزرگراه امام علی (ع)

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران از اصلاح هندسی و ایجاد پهلوگاه اضطراری در محدوده بزرگراه امام علی (ع) خبر داد.

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، سرهنگ مصطفی زینی وند رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران گفت: با پیگیری‌های این اداره و به جهت ضرورت در اجرای هر چه سریع‌تر برنام‌ه‌ها، اصلاح هندسی و ایجاد پهلوگاه اضطراری در محدوده بزرگراه امام علی (ع) رمپ خروجی مبارک آباد صورت پذیرفت.

وی افزود: با توجه به بازدید‌ها و بررسی‌های میدانی بعمل آمده، یکی از نقاط پر تصادف در بزرگراه امام علی (ع) به جنوب، رمپ خروجی مبارک آباد بود که بعلت عدم تفکیک مناسب مسیر موجب بروز تصادفات پهلو به پهلو می‌شد.

زینی وند گفت: بنابراین موضوع رفع نقص این محل در کمیته ایمنی سازمان حمل و نقل و ترافیک شهرداری تهران مطرح شد و طرح هندسی آن برای اجرا تهیه و به شهرداری منطقه چهار ابلاغ شد.

رئیس اداره مهندسی ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان کرد :خوشبختانه با همکاری خوب معاون محترم حمل و نقل و ترافیک منطقه چهار شهرداری، این محل اصلاح هندسی شد و یک پهلوگاه اضطراری نیز برای استفاده خودرو‌ها در مواقع ضروری احداث شد.

انتهای پیام/

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار