کشف ۲ هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ فاقد مجوز در شهرستان سربیشه

فرمانده انتظامی سربیشه گفت: مأموران انتظامی شهرستان در بازرسی از یک کامیون، ۲ هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده غیر مجاز را کشف کردند.

سرهنگ کارگر فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه  در گفتگو با خبرنگار گروه استان های باشگاه خبرنگاران جوان از بیرجند، گفت: مأموران انتظامی شهرستان سربیشه هنگام کنترل خودرو‌های عبوری در محور‌های مواصلاتی، به یک دستگاه کامیون مشکوک شدند و خودرو را جهت بررسی بیشتر متوقف کردند.

او افزود: مأموران در بازرسی از کامیون،  ۲ هزار و ۳۰۰ قطعه مرغ زنده فاقد مجوز بهداشت کشف کردند که ارزش ریالی آن بنا بر نظریه کارشناسان مربوطه بالغ بر ۹۰۰ میلیون ریال برآورد شد.

سرهنگ کارگر اظهار کرد: مأموران در این رابطه یک متهم دستگیر کردند که متهم دستگیر شده به همراه پرونده جهت سیر مراحل قانونی به مراجع قضائی معرفی شد.

فرمانده انتظامی شهرستان سربیشه با بیان اینکه مبارزه با قاچاق دام و طیور در دستور کار پلیس قرار دارد و با هرگونه قاچاق برابر قانون برخورد خواهد شد، از شهروندان خواست در صورت مشاهده هرگونه موارد مشکوک٬ مراتب را با مرکز فوریت‌های پلیسی ۱۱۰ تماس و یا از طریق پیامک به سامانه ۱۱۰۵۶ موضوع را به پلیس اطلاع دهند.

انتهای پیام/ ر

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: