نان فعلا گران نشده است + تصویر

افزایش قیمت انواع نان به علت نبود برخی زیرساخت‌های فنی در حال حاضر قابل اجرا نیست.

تصویری از دیشب در فضای مجازی مازندران در حال انتشار است که در آن نرخ‌های جدیدی برای نان در استان اعلام و ادعا شده است حسب مصوبه کارگروه آرد و نان استان مازندران نرخ انواع نان یارانه‌ای افزایش یافته و این افزایش از امروز شنبه اول مرداد ۱۴۰۱ قابل اقدام و اجرا است.

مجید فانی رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران در گفت و گو با باشگاه خبرنگاران جوان استان گفت: افزایش نرخ نان به علت فراهم نشدن بسترهای الکترونیکی فعلا  اجرایی نخواهد شد.

او افزود: در حال حاضر  زیرساخت‌های فنی فراهم نیست و تا اطلاع ثانوی انواع نان به قیمت سابق عرضه  و با هرگونه افزایش قیمت به عنوان گرانفروشی برخورد قانونی می شود.

 فانی ادامه داد: خبازانی که پول نقد می‌گیرند نیز اجازه افزایش قیمت را ندارند و باید نان را به قیمت قبلی بفروشند.

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت مازندران گفت: افزایش ۲۰۰ تا ۳۰۰ تومانی قیمت هر قرص نان به دلیل افزایش کرایه حمل و نقل شاید در چند روز دیگر اجرایی شود اما هنوز تصمیم قطعی گرفته نشده است.

بررسی خبرنگاران باشگاه خبرنگاران جوان از برخی شهر‌ها نشان می‌دهد در نانوانی‌هایی که با دستگاه هوشمند نان می‌فروشند نان همچنان با نرخ قبلی عرضه می‌شود و نانوایان با تاکید بر اجرایی شدن افزایش قیمت نان تا چند روز دیگر ، می‌گویند دستگاه‌های هوشمند نان هنوز با قیمت قبلی تنظیم شده اند به همین دلیل امکان دریافت نان با وجه جدید را ندارند.

در  نانوایی هایی که وجه نان را به صورت نقدی دریافت می‌کنند نیز برخی نانوایان اقدام به فروش نان با قیمت‌های جدید کرده اند که به گفته رئیس سازمان صنعت، معدن تجارت مازندران غیرقانونی است.

نان فعلا گران نشده است + تصویر

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۵
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
سیما
۱۸:۴۸ ۰۱ مرداد ۱۴۰۱
چند روز دیگه اعلام میکن گرون شده
Iran (Islamic Republic of)
سیما
۱۸:۴۸ ۰۱ مرداد ۱۴۰۱
چند روز دیگه اعلام میکن گرون شده
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۴ ۰۲ مرداد ۱۴۰۱
آقای مخبر معاون رییس جمهور با سلام لطفا توان ثابت نگه داشتن قیمت کالا اساسی را ندارید به مردم قول نده نان 1000تومانی در روز جاری در شهرستان ساری 300تومان در نانوایی گران شده یعنی نان 1000توامانی 1300تومان شده و رایانه کالا اساسی در حدد ضروری برای همه ای مردم ایران میباشد لطفا به قانون اساسی مراجعه نماید در دوران جنگ توسط تمام کشور تحریم بودم و داخل کشور کمترین امکانات را دا شتیم این همه تورم نداشتیم و سهمیه کوپن برای تمام مردم ایران بوده ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۹:۳۷ ۰۲ مرداد ۱۴۰۱
همین امروز به نانوایی خیابان ورزش شهر ساری نان بربری گرفتم 300تومان گران شده یعنی نان 1000توانی را 1300تومان گرفتم چرا شعار میدهید با مردم صادق نیستید
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۸:۳۰ ۰۲ شهريور ۱۴۰۱
الان یک ماهه نان تو مازندران نان 1300 تومنه واقعا خبر ندارین!
آخرین اخبار