شهروند خبرنگار چهارمحال و بختیاری؛

تاخیر در بازسازی مدرسه روستای سرآقاسید صدای اهالی را درآورد

تاخیر در بازسازی مدرسه روستای سرآقاسید در شهرستان کوهرنگ گلایه اهالی این روستا را در پی داشت.

ماه مهر و شروع سال تحصیلی نزدیک است و والدین این روز‌ها درحال آماده سازی دانش آموزان هستند تا سال تحصیلی جدید را بدون هیچ مشکلی آغاز کنند. یکی از دغدغه‌های والدین شرایط و امکانات مدرسه‌ای است که قرار است فرزندانشان در آن تحصیل کنند.
روستای سرآقاسید در شهرستان کوهرنگ استان چهارمحال و بختیاری واقع شده است. این روستا به ماسوله زاگرس که در فهرست آثار ملی نیز به ثبت رسیده شهرت دارد. مدتی است اقدام به تخریب مدرسه و ساختمان بهداشت این روستا کرده اند تا بازسازی کنند، اما بازسازی مدرسه به تاخیر افتاده و این موضوع والدین دانش آموزان را نگران کرده است.
پیام متن شهروند:
سلام و درود، مدتی است مدرسه و ساختمان بهداشت روستای سرآقا سید را تخریب کرده اند تا بازسازی کنند. بازسازی ساختمان بهداشت را آغاز کرده اند، اما هیچ اقدامی برای ساخت مجدد مدرسه نکرده اند و علت دیر ساخته شدن آن هزینه‌های سنگین حمل و نقل مصالح ساختمانی و همینطور دور بودن مسیر و صعب العبور بودن جاده روستا است و همین موضوع موجب می‌شود تا ساخت این مدرسه چندین سال طول بکشد. این روستا حدود ۲۰۰ دانش آموز در سه مقطع دارد و سال تحصیلی جدید نزدیک است و قرار است با توجه به تعداد زیاد دانش آموزان چند خانه اجاره شود تا دانش آموزان در آنجا تحصیل کنند. اهالی این روستا نگران وضعیت و شرایط تحصیل فرزندانشان هستند. خواهش می‌کنیم مشکل روستای ما را پیگیری کنید.

برای آموزش اصول تصویربرداری خبری اینجا کلیک کنید

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار