شکست هر ۳ نماینده مازندران در لیگ ۲ فوتبال

هر ۳ نماینده مازندران در هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور شکست خوردند.

پیام شهدای بابلسر در هفته دهم مسابقات لیگ دسته دوم فوتبال کشور در ورزشگاه سردار شهیدعلیزاده با یک گل شهرآورد شمال کشور را به مهمانش تیم داماش گیلان باخت.

علی مصطفایی تک گل پیروزی بخش شاگردان اکبر میثاقیان را به تور دروازه تیم بابلسر دوخت.

فرید قلندری که تیمش را با ترکیب هادی حاجی آبایی، صائب یونسی، سیدحسن حسینی، حامی رضاپور، حسین عباس نتاج، اصغری، علی ابراهیمی، بنیامین شهیدی پور، قدیر آقاجانی، امیرحسین اسماعیل زاده و محمد قاسمی به میدان فرستاده بود در اولین تجربه نشستن روی نیمکت مربیگری این تیم با شکست بازی را به پایان برد.

تیم پیام شهدای بابلسر با ۴ برد، یک تساوی و ۵ باخت، ۱۷ امتیاز دارد و در جایگاه هشتم گروه دوم مسابقات لیگ ۲ فوتبال کشور ایستاده است.

داماشی‌ها با ۱۹ امتیاز و گل زده بهتر از شهرداری ماهشهر به جایگاه سوم رفتند.

کیان سام بابل در نبرد ۶ امتیازی تیم‌های ته جدولی گروه دوم مقابل میزبانش شاهین تابان بوشهر بازنده شد.

تیم بوشهری در دقیقه ۵۳ یک ضربه پنالتی توسط محمد ره آور از دست داد ولی با تک گل ۷۸ حسن پولادی از سد حریف مازندرانی خود عبور کرد تا دومین برد فصل را در دهمین هفته از رقابت‌ها کسب کند.

حمید فرزانه سرمربی کیان سام در این بازی از ترکیب اولیه رامین رزمی، حسین باباجانی، محمد میرحاجی، حمیدرضا بابایی، سعید زارع، فرشید محمدی، احسان قبادی، محمد دلاوریان، احمدرضا محمدنژاد، ایمان علیزاده و حامد علیزاده استفاده کرد.

تیم تازه وارد لیگ ۲ یعنی کیان سام با این شکست و کسب تنها ۵ امتیاز به انتهای جدول رقابت‌های لیگ دسته دوم سقوط کرد تا برای فرار از خطر سقوط فکر اساسی کند.

شهرداری نوشهر که همچنان از روز‌های اوج ابتدایی خود فاصله دارد در روزی سخت مهمان شهیدقندی یزد بود.

شاگردان بهاءالدین پناهی در هفته دهم به تیم صدرنشین لیگ با ۲ گل باختند.

نیمه اول بازی با نتیجه بدون گل خاتمه یافت اما در نیمه دوم یزدی‌ها با ۲ گل پیروز از زمین خارج شدند.

عادل سرشار و جواد شفیعی پور گلزنان تیم شهیدقندی بودند.

نوشهری‌ها به گل اول تیم شهیدقندی معترض بودند. شهرداری چی‌ها در دقیقه ۶۵ پس از مصدومیت بازیکن خود، توپ را به اوت فرستادند، اما یزدی‌ها بازی جوانمردانه را رعایت نکردند و بدون برگشت توپ به تیم مهمان و با پرتاب اوت به گل اول بازی رسیدند.

با توجه به نتیجه این بازی، شهیدقندی یزد با ۲۱ امتیاز در صدر جدول گروه دوم لیگ ۲ ایستاد و شهرداری نوشهر هم با ۱۷ امتیاز تا رتبه هفتم سقوط کرد.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.