کد خبر: ۸۳۲۳۳۹
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۲۰
رکورد دار پرش ارتقاع:

رکورد دار پرش ارتفاع گفت: جا به جایی سرپرستان فدراسیون، دو و میدانی کاران را اذیت کرد و این موضوع در فاصله 6 ماه مانده به المپیک به ضرر این رشته است.

کیوان قنبر زاده در گفتگو با خبرنگار وزشي باشگاه خبرنگاران افزود: با جابه جایی سرپرست فدراسیون ناهماهنگی در برنامه ورزشکاران رخ داد در خواستی رد نشده اما هماهنگی ها به سختی انجام می شود و در زمان سرپرستی آشتیانی برنامه تغذیه و سفرهای تدارکاتی ام مشخص و مورد تصویب قرار گرفته بود اما هم اکنون از وضیعتم بی خبرم و بلاتکلیف هستم.


وی گفت: در حال حاضر تمریناتم را زیر نظر شایان به عنوان یک مربی داخلی در مجموعه آفتاب انقلاب تهران در دو بخش فنی و بدنسازی پیگیری می کنم هدفم حضور در رقابت های المپیک لندن و مسابقات داخل سالن آسیا در چین است.

  ركوردار پرش ارتفاع افزود: مسابقات داخل سالن آسیا 29 بهمن تا سوم اسفند در چین برگزار میس شود و در صورت کسب رکورد لازم می توانم در این مسابقات سهیمه المپیک را کسب کنم اما در رقابت های داخل سالن دهه فجر شرکت نخواهم کرد.

قنبر زاده تصریح کرد: صحبت هایی برای حضورم دراردوی قرقیزستان درکنار امین حسین زاده رهبر دیگر قهرمان رشته پرش ارتفاع و مربی خارجی اش بود اما باتوجه به اینکه قصد حضوردر مسابقات انتخابی تیم ملی داخل سالن را دارم به قرقیزستان نرفتم.

وی ادامه داد: بعد از رقابت های داخل سالن برنامه تمرینی ام مشخص نیست و از این نظر در سردرگمی هستم فعلا با همین مربی داخلی تمرین می کنم و صحبتی در مومرد حضور مربی دیگری وجود ندارد.

قنبر زاده گفت: از مربیگری شایان راضی هستم اما با توجه به عدم ثبت قرار داد این مربی با فدراسیون هنوز تکلیف تعهدات دو طرف نسبت به هم مشخص نیست و وی نمی داند که از سوی فدراسیون حمایت می شود یا نه .شایان به صورت دوستانه با من همکاری می کند اما در واقع تمریناتم در حال حاضر با این سبک حرفه ای نیست.

وی خاطر نشان کرد: برای حضور درالمپیک لندن تلاش می کنم و امید کسب سهمیه را هم دارم اما برنامه خاصی را دنبال نمی کنم فعلا در خوابگاه آفتاب انقلاب هستم و تمام هزینه ها نیز در مورد اسکان و تغذیه نیز از سوی فدراسیون پرداخت شده است فکر می کنم اگر برنامه ام مشخص بود رکورد ی بهتر از این را می توانستم کسب کنم./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر