سهام پتروشیمی شیراز با اقبال سهام داران و سرمایه گذاران روبرو شد

تداوم تولید و فعالیت‌های شرکت پتروشیمی شیراز باعث شده زمینه ایجاد ارزش افزوده، تولید و اشتغال در قدیمی‌ترین واحد تولید محصولات پتروشیمی در کشور تداوم پیدا کند.

روابط عمومی شرکت پتروشیمی شیراز اعلام کرد: آمار و ارقام بازار سرمایه در هفته‌های اخیر نشان می‌دهد که با افزایش و تدوام تولید در شرکت پتروشیمی شیراز دوباره اعتماد سرمایه گذاران و سهامداران جلب شده است.

تداوم تولید و فعالیت‌های این شرکت پتروشیمی باعث شده زمینه ایجاد ارزش افزوده، تولید و اشتغال در قدیمی‌ترین واحد تولید محصولات پتروشیمی در کشور تداوم پیدا کند.

به این ترتیب سهام پتروشیمی شیراز از ۲۱ آذرماه دوباره روی روند افزایش قیمت افتاد و طی سه هفته گذشته کاهش قیمت را جبران کرد و درپایان معاملات روز یازدهم دی ماه قیمت هر سهم پتروشیمی شیراز به ۸۰ هزار ریال رسید.

انتشار گزارش مالی آذرماه پتروشیمی شیراز در دهم دی ماه نشان داد که از منظر آمار و ارقام این شرکت پتروشیمی روند رو به رشد و امیدوارکننده‌ای پیش رو دارد.

میزان فروش محصولات این پتروشیمی در آبان ماه نزدیک به ۱۴۶ هزار تن محصول بوده که درگزارش فعالیت ماهانه آذرماه این میزان به حدود ۱۹۸ هزارتن رسیده است. (۷۳.۵ هزار تن فروش داخلی و ۱۲۴.۳ هزار تن فروش صادراتی) به این ترتیب میزان محصول فروش رفته این شرکت در آذر ماه نسبت به ماه قبل نزدیک به ۳۶ درصد رشد داشته است.

همچنین مبلغ فروش محصولات پتروشیمی شیراز در آذرماه ۲ هزارو ۵۳۱ میلیارد تومان بوده که نسبت به آبان ماه ۲۹ درصد رشد داشته است و این مبلغ در آبان ماه ۱۹۶۰ میلیارد تومان بوده است.

پیش بینی می‌شود با اقبال سرمایه گذاران و سهامداران سهام پتروشیمی شیراز افزایش یافته و با چشم انداز روشن شاهد افزایش قیمت این سهم بنیادی و ارزشمند در هفته‌های آینده باشیم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: