جدیدترین فناوری برای جلسات مجازی معرفی شد.

شرکت Zero Distance اولین محصول خود به نام Wehead را بر اساس فناوری آواتار اختصاصی خود که تجربه حضور فیزیکی یک فرد را به صورت مجازی بازسازی می‌کند، معرفی کرد.

این صفحه‌نمایش هوشمند با ظاهری آینده‌نگر، تجربه حضور فیزیکی یک فرد از راه دور را در اتاق شما از طریق صفحه‌های سه بعدی و حرکات سر فراهم می‌کند.

این دستگاه افراد را قادر می‌کند تا حس صمیمیت عمیق‌تری در مکالمه داشته باشند. Wehead را می‌توان از طریق تلفن هوشمند، لپ تاپ یا تبلت کنترل کرد. برای انجام این کار، کاربران می‌توانند به سادگی سر خود را حرکت دهند و دستگاه حرکات را تکرار می‌کند و به آن‌ها اجازه می‌دهد از طریق دوربین دستگاه به اطراف نگاه کنند و محیط را مشاهده کنند و برای ادامه مکالمه به افراد مختلف در اتاق کنفرانس مراجعه کنند.

Wehead یک فناوری رباتیک پیشرفته است که برای مصرف کنندگان در دسترس است. این دستگاه برای علاقه‌مندان به فناوری است که می‌خواهند بخشی از این فناوری شگفت‌انگیز را از نزدیک لمس کرده و تجربه کنند.  

Wehead می‌تواند نماینده یک فرد در مناطق دورافتاده در یک اتاق جلسه یا دفتر باشد. این سیستم شامل چندین صفحه نمایش، یک دوربین و یک موتور ۲ محوره است. Wehead تمام ملزومات مکالمات حضوری مانند تماس چشمی، ویژگی‌های صورت در اندازه کامل، گفتار فضایی و حرکات سر را فراهم می‌کند. Wehead می‌تواند ابعاد جدیدی را به کنفرانس‌های ویدئویی، جلسات تجاری مجازی و تجربیات حضور از راه دور در رویداد‌ها به ارمغان بیاورد.

برچسب ها: فناوری ، جلسات مجازی
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار