رونمایی از ۲ کتاب تخصصی در نمایشگاه گردشگری پارس

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس از برگزاری ۶ کارگاه تئوری و عملی و رونمایی از ۲ کتاب تخصصی گردشگری همزمان با گشایش نمایشگاه گردشگری پارس در شیراز خبر داد.

ابراهیم بختیاری گفت: با برنامه ریزی‌های انجام شده و همزمان با برگزاری دوازدهمین نمایشگاه گردشگری پارس، ۶‌ کارگاه تئوری و عملی گردشگری برگزار می‌شود.

به گفته او، کارگاه تخصصی طبیعت‌گردی، چالش‌ها و راهکارها، گردشگری نجوم در آسمان پارس، گردشگری خوراک ( در مسیر پرشیا)،جایگاه مشاهیر پارس در توسعه گردشگری ادبی و هنری، اجرای تور تخصصی گردشگری ادبی آرمیدگان خاک مصلی و تور تخصصی گردشگری ادبی و هنری از وصاف تا تخت ضرابی از سلسله کارگاه‌هایی است که در هفته آتی در شیراز برگزار می‌شود.

معاون گردشگری اداره کل میراث فرهنگی فارس گفت: این کارگاه‌های مهارتی، علمی، عملی و تخصصی از سوی اداره کل میراث فرهنگی گردشگری و صنایع دستی استان فارس و شهرداری شیراز و با همکاری فدراسیون‌های گردشگری خوراک، ادبی، هنری و طبیعت گردی وزارت میراث فرهنگی و گردشگری برگزار می‌شود.

بختیاری همچنین گفت: این برنامه‌ها با حضور اساتید ملی و استانی، صبح روزهای سه‌شنبه، چهارشنبه، پنج شنبه و جمعه این هفته همزمان با زمان برگزاری نمایشگاه گردشگری پارس برگزار خواهد شد.

او گفت: اجرای دو تور تخصصی و عملی مذکور در مجموعه تاریخی - فرهنگی حافظیه کارگاههای تخصصی تئوری هم در هتل چمران شیراز برگزار خواهد شد.

بختیاری همچنین از اجرای مراسم رونمایی از ۲ کتاب تخصصی (مقدمه‌ای بر شناخت گردشگری نجومی- آسمان های تاریک ) و( مدرسه خان دارالعلم صفوی شیراز) خبر داد و گفت: کتاب (مقدمه‌ای بر شناخت گردشگری نجوم - آسمان‌های تاریک) روز سه شنبه همزمان با مراسم افتتاحیه نمایشگاه گردشگری و کتاب (مدرسه خان دارالعلم صفوی شیراز ) روز پنج شنبه ۲۲ دی ماه در هتل چمران شیراز برگزار می‌شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: