برگزاری نخستین نمایشگاه خدمات کسب و کار درگیلان

دبیر اجرائی اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گیلان از برگزاری نمایشگاه خدمات کسب و کار با رویکرد دانش بنیان خبرداد.

روهام قلیچی، دبیر اجرائی اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گیلان گفت: این نمایشگاه برای اولین بار در استان طی سه روز از ۲۱ تا ۲۳ دی ماه برگزار خواهد شد.
وی با اشاره به اینکه نمایشگاه خدمات کسب و کار ایران در سطح ملی چندی پیش در نمایشگاه بین المللی تهران برگزار شد، افزود: گیلان به عنوان اولین استان در کشور است که شاهد برگزاری این رویداد خواهد بود.
وی افزود: در این نمایشگاه فعالان این عرصه حضور موثری خواهند داشت و خدمات خود را در حوزه کسب و کار در بخش صنعت، معدن، خدمات، تجارت و... در معرض دید بازدیدکنندگان قرار خواهند داد.
قلیچی گفت: این نمایشگاه در محل دائمی نمایشگاه‌های بین المللی گیلان در شهر رشت برگزار خواهد شد.
دبیر اجرائی نمایشگاه خدمات کسب و کار گیلان تصریح کرد: هدف از برگزاری این رویداد، نمایش توانمندی‌های افراد و شرکت‌های مرتبط کشورمان در این حوزه است تا بازدیدکنندگان و علاقمندان بیش از پیش با توان بالای افراد در حوزه کسب و کار آشنا شوند.
وی با اشاره به دایر شدن میز‌های مشاوره و توسعه خدمات کسب و کار و ارائه مشاوره‌های مرتبط با این حوزه در نمایشگاه مذکور گفت: از دیگر اهداف اصلی برگزاری این نمایشگاه، کمک به ارتقای فضای کسب و کار استان و دستیابی به رتبه‌های بالاتر استان گیلان در کشور در این زمینه است.
وی افزود: در تلاش هستیم تا با کمک دستگاه‌های اجرایی و تشکل‌های مرتبط بخش خصوصی و ارائه مشاوره‌ها و خدمات حمایتی لازم، شاهد افزایش فضای امید آفرینی، نشاط و نیز ارتقای سطح دانش و مهارت‌های جوانان و نوجوانان در کنار صاحبان کسب و کار‌ها و مدیران بنگاه‌های اقتصادی باشیم.
قلیچی افزود: با توجه به رویکرد دانش بنیان این نمایشگاه، در کنار اساتید، موسسات ارائه دهنده خدمات در حوزه کسب و کار، شرکت‌های مشاوره‌ای و واحد‌های تولیدی و خدماتی، فضا‌هایی نیز به حضور شرکت‌های فناور، نوآور، صنایع خلاق، دانش بنیان و استارتاپ‌ها و نیز مراکز علمی و پژوهشی اختصاص یافته است.


دبیر اجرائی اولین نمایشگاه خدمات کسب و کار در گیلان با اشاره به برنامه‌های علمی و اجرایی نمایشگاه مذکور گفت: برگزاری جلسات پرسش و پاسخ، بیش از ۳۰ سخنرانی توسط اساتید ملی و استانی، سینما کارآفرینی و تحلیل فیلم برای دانش آموزان، دانشجویان و جوانان، ارائه تجربیات کارآفرینان موفق و غیر موفق کشور و استان، رونمایی و ارائه توضیحات در خصوص برخی سامانه‌های ارائه دهنده خدمات در حوزه کسب و کار از جمله برنامه‌های این نمایشگاه می‌باشد.
وی در پایان گفت: برگزاری بازدید‌های دانش آموزان و دانشجویان، از این نمایشگاه، در قالب طرح ایران گشت، با همکاری اداره کل صمت، آموزش و پرورش، بنیاد نخبگان و دانشگاه‌های استان یکی دیگر از برنامه‌های موثر این نمایشگاه خواهد بود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: کسب و کار ، نمایشگاه
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر