در دیدار با معاون امنیتی و انتظامی وزیر کشور مطرح شد؛

لزوم تبیین حجاب درصداوسیما با شیوه وروش‌های مناسب

معاون امنیتی وزارت کشور در دیدار‌های جداگانه با آیت الله العظمی سبحانی و آیت الله سعیدی به تشریح اهداف دشمنان در اسلام ستیزی پرداخت.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور در دیدار‌های جداگانه با آیت الله العظمی سبحانی و آیت الله سعیدی به بیان وقایع چند ماه گذشته درکشور و تشریح اهداف دشمنان در اسلام ستیزی پرداخت.

 دراین دیدار آیت الله العظمی جعفر سبحانی به لزوم پرداختن به علت‌ها تاکید کرد و یکی از علت‌ها را غفلت اموزش وپرورش و آموزش عالی درسال‌های گذشته به ویژه در زمان کرونا ورفتن درفضای مجازی رها شده دانستند.

وی همچنین به لزوم رضایتمندی مردم از جمله در مراجعه به ادارات وتکریم آنان تاکید کرد.

دراین دیدار به هدف قراردادن احکام وارزش‌های دینی از جمله حجاب اشاره شد که آیت الله العظمی سبحانی بر لزوم تبیین این امر واجب الهی درصداوسیما با شیوه وروش‌های مناسب و دعوت افراد صاحبنظر تاکید کرد.

وی تصریح کرد: خون‌های پاک و فراوانی به پای این نظام ریخته شده و مطمئنا این نظام پیروزمندانه ادامه خواهدداشت و از هر گزندی به دور خواهد ماند.

معاون امنیتی و انتظامی وزارت کشور همچنین در دیدار با آیت الله سید محمد سعیدی، اهداف پلید و پوشالی دشمنان در جنگ ترکیبی اخیر شامل براندازی جمهوری اسلامی، اسلام ستیزی و تجزیه ایران را تشریح کرد که در پاسخ آیت الله سعیدی از هدایت‌های رهبر معظم انقلاب، تلاش‌های حافظان امنیت، مردم و جانفشانی‌های شهدای امنیت در خنثی کردن این توطئه یاد و تمجید کردند.

 

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
نظرات کاربران
انتشار یافته: ۳
در انتظار بررسی: ۰
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۰۸:۴۵ ۱۸ دی ۱۴۰۱
اعدام باید گردد
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۲۲:۴۶ ۱۷ دی ۱۴۰۱
الان مشکل مملکت حجابه یا یه چیز دیگه ؟
Iran (Islamic Republic of)
ناشناس
۱۲:۴۲ ۱۷ دی ۱۴۰۱
حجاب خوبه و زن ها رو ازاد بزارید خود به خود به حجاب برمیگردند ولی لطفا افراطی گری نکنید .مسئولین دلسوزمردم باشند .اختلاس و اختلاس گری مسئولین مردم رو ناامید کرده .کنترل کنید
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر