مهلت تحصیل برای دانشجویانی که با کارت آمایش به صورت آزاد و یا کنکور سراسری وارد دانشگاه خوارزمی شده‌اند تا ابتدای سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ است.

دانشگاه خوارزمی نحوه ادامه تحصیل دانشجویان اتباع فاقد گذرنامه در این دانشگاه را تشریح کرد.

دانشگاه خوارزمی در خصوص ادامه تحصیل دانشجویان اتباع فاقد گذرنامه این دانشگاه اطلاعیه‌ای صادر کرد؛ در این اطلاعیه آمده است : به اطلاع دانشجویان اتباع شاغل به تحصیل در دانشگاه خوارزمی می‌رساند؛ مهلت تحصیل برای دانشجویانی که با کارت آمایش به صورت آزاد و یا کنکور سراسری وارد دانشگاه شده‌اند، تا ابتدای سال تحصیلی ۱۴۰۳- ۱۴۰۲ است.

گذرنامه‌های دست نویس و خانوار برای تحصیل در کشور ایران اعتبار نداشته و متقاضیان تحصیل باید برای دریافت گذرنامه معتبر به سفارت خانه‌های کشور متبوع خود مراجعه نمایند.

با توجه به شرایط افغانستان و عدم امکان صدور گذرنامه در سفارت این کشور تا پایان ترم دوم سال تحصیلی ۱۴۰۱ – ۱۴۰۲ (تیرماه ۱۴۰۲) این اقدام ممکن بوده و پس از تاریخ مذکور اتباع افغانستانی باید برای اخذ گذرنامه به سفارت خانه و نمایندگی‌های کشور متبوع خود مراجعه نمایند. مجدداً تأکید می‌شود از این افراد تعهد کتبی برای اخذ گذرنامه گرفته و در پرونده آموزشی قرار داده شود.

اداره جذب دانشجویان خارجی، مدیریت همکاری‌های علمی بین‌المللی اهتمام و جدیت خود را برای هرچه بهتر اجرا شدن این بخشنامه بکار خواهد گرفت.

اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
آخرین اخبار