کد خبر: ۸۳۳۱۶۰
تاریخ انتشار: ۲۹ دی ۱۳۹۰ - ۱۲:۵۵
پس از ناكامي در رقابت فينال ليگ برتر كشتي آزاد:

مدير عامل تيم كشتي آزاد خونه به خونه بابل گفت: با كنار گذاشتن غلامرضا محمدي از سمت سرمربيگري تيم ملي آن هم در آستانه مسابقات نهايي ليگ تيم ما به لحاظ روحي دچار افت شديدي شد رسول خادم تنها دليل شكست تيم ما در رقابت فينال بود.

قاسم حسن زاده در گفتگو با خبرنگار ورزشي باشگاه خبرنگاران ضمن بيان اين مطلب افزود: در حالي كه آماده حضور پرقدرت براي مسابقات نهايي و كسب عنوان قهرماني در ليگ بوديم رسول خادم در اقدامي عجيب غلامرضا محمدي را از سمتش در تيم ملي بر كنار كرد كه اين موضوع باعث شد نه تنها سرمربي تيم دچار افت روحي شود بلكه كشتي گيران شاخص ما نيز به شدت ضربه بخورند و انگيزه خود را براي رقابت فينال از دست بدهند.

وي كه از رسول خادم بسيار ناراحت بود ادامه داد: بايد عرض كنم شما كه از چهره هاي محبوب و شناخته شده در كشتي هستيد اگر قصد كنار گذاشتن غلامرضا محمدي را داشتيد چه مي شد كه فقط سه روز صبر مي كرديد تا رقابت هاي ليگ به پايان برسد و بعد او را بركنار مي كرديد نه اين كه روز اربعين اعلام كنيد تا تمام معادلات ما براي قهرماني به هم ريخته شود.

حسن زاده اضافه كرد: خدا را شاهد مي گيرم بعد از اين اتفاق تيم ما به لحاظ روحي دگرگون شد و از هم پاشيد. با بچه ها صحبت كردم تا آن ها اين موضوع را فراموش كنند اما بي فايده بود چرا كه بسيار بي انگيزه شده بودند و حتي براي حضور در رقابت هاي نيمه نهايي نيز به سختي آماده شدند.

وي با بيان اينكه شرمنده مردم مازندران است گفت: من پيروزي تيم ثامن الحجج(ع) را به خادم تبريك مي گويم چرا كه وي خودش اهل شهر مشهد مقدس است و دوست داشت شرايطي فراهم شود تا تيم استانش قهرمان شود.

حسن زاده در پاسخ به اين سوال كه آيا به مسئولان فدراسيون كشتي اعتراض كرده است يا خير عنوان كرد: وقتي خطيب به عنوان سرپرست فدراسيون كشتي نامه اي را كه براي ميزباني به ما زده بود پس مي گيرد و به يكباره مسابقات فينال كه قرار بود در بابل انجام شود در تهران برگزار مي شود ما به چه كسي اعتراض كنيم اصلاً فكر مي كنم خطيب در اين موارد كاره اي نباشد و ت صميم گيرنده اشخاص ديگري باشند.

حسن زاده با بيان اين كه قهرماني حق مسلم تيمش بوده است خاطر نشان كرد: با توجه به اين كه حدود هفت ماه تا المپيك زمان داشتيم باز هم تاكيد مي كنم آقاي خادم اگر شما فقط و فقط 3 روز صبر مي كرديد تا مسابقات ليگ به اتمام مي رسيد بعد آقاي محمدي را كنار مي گذاشتيد در برنامه هاي تيم ملي هيچ خللي ايجاد نمي شد./مح
 

کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
کانال تلگرام - پایین شرح خبر
ارسال نظر
نام:
ایمیل:
* نظر:
سروش خبر
ایتا خبر
ویسپی خبر
گپ خبر
آی گپ خبر
بله خبر
توییتر خبر
اینستاگرام خبر
اپلیکیشن باشگاه خبرنگاران- صفحه خبر