پیامک هشدار شرکت برق تبریز برای ۷۰ هزار مشترک پرمصرف

مدیر عامل شرکت توزیع نیروی برق تبریز گفت: برای بیش از ۷۰ هزار مشترک خانگی و تجاری پرمصرف برای تذکر رعایت الگوی مصرف پیامک هشدار ارسال شد.

آقای حسامی با اشاره به برودت هوا در زمستان امسال و همچنین مشکل تامین سوخت گاز برای تولید برق از تشکیل کمیته راهبری مدیریت مصرف خبر داد و گفت: تاکنون بخش قابل توجهی از لامپ‌های پر مصرف اداری جمع آوری شده اند.

وی انجام مکاتباتی با سازمان صنعت، معدن، تجارت و شرکت شهرک‌های صنعتی برای کاهش مصرف ۲۴ ساعته برق صنایع بر اساس مصوبه شورای عالی امنیت ملی کشور، مکاتبه با مشترکان بالای یک مگاوات جهت کاهش انرژی برق به صورت ۲۴ ساعته، برگزاری جلسه با خانه صنعت، معدن و تجارت، اتاق بازرگانی تبریز و روسای اتحادیه‌ها و انجمن‌های صنایع انرژی‌بَر و تشکیل اکیپ‌های بازرسی مصرف انرژی با همکاری نماینده توزیع برق، شرکت گاز و مدیریت بحران استانداری را از دیگر اقدامات صورت گرفته در این زمینه اعلام کرد.

وی افزود: در مکاتبات صورت گرفته با شهرداری تبریز و اداره کل راه و شهرسازی، اقدام به تعدیل روشنایی معابر شهری، میدان‌ها و پارک‌های شهر از یک‌سو و معابر بین راهی و جاده‌ها از سوی دیگر کرده ایم.

آقای حسامی با تاکید بر ضرورت پایش مصرف صنایع و ادارات اضافه کرد: به‌طور مستمر از ادارات، سازمان‌ها و مراکز درمانی بازدید انجام شده، میزان مصرف آن‌ها رصد و در صورت لزوم با متخلفان بر اساس دستورالعمل‌های قانونی برخورد می‌شود.

مدیر عامل شرکت توزیع برق تبریز جمع‌آوری ماینر‌ها و انشعابات غیرمجاز را یکی دیگر از راهکار‌های غیر مستقیم برای کاهش مصرف انرژی برق عنوان کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
برچسب ها: مصرف برق ، شرکت برق
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر