به‌زودی استقرار قرارگاه مبارزه با مواد مخدر در محله شهید هرندی

شهردار منطقه ۱۲ از استقرار قرارگاه پلیس مبارزه با مواد مخدر در محله شهید هرندی با هدف برخورد قاطع با فروشندگان مواد مخدر و معتادان متجاهر بازدید کرد.

به گزارش روابط عمومی شهرداری منطقه ۱۲، عصر روز یکشنبه، ۲۵ دی‌ماه، سرهنگ ضرغام آذین، رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر به همراه نماینده دادستانی تهران و مسؤولان قرارگاه شهید اسداللهی از فضایی که شهرداری منطقه ۱۲ برای استقرار قرارگاه مبارزه با مواد مخدر در محله شهید هرندی در اختیار پلیس قرار خواهد داد، بازدید کرد.

به دستور امیر یزدی، شهردار منطقه ۱۲، زمینی به مساحت نزدیک به ۸۰۰ متر واقع در ابتدای محور زالی قهی (ناحیه ۴) برای استقرار قرارگاه مبارزه با مواد مخدر در حال آماد‌ه‌سازی است که تا ۲ هفته دیگر در اختیار پلیس قرار خواهد گرفت.

یزدی دراین‌باره گفت: استقرار این قرارگاه به منظور پررنگ‌ترشدن نقش پلیس و حضور مقتدرانه‌تر و هوشیارتر نیرو‌های خدوم مردم در محله هرندی است تا بتوانیم فضایی عاری از معتادان متجاهر، همچنین فروشندگان مواد مخدر برای شهروندان فراهم آوریم.
شهردار قلب طهران هدف از این اقدام را برخورد قاطع‌تر با متخلفان و رصد به‌موقع در محله شهید هرندی معرفی کرد و افزود: محله شهید هرندی با حضور جهادی دستگاه‌های خدمات‌رسان و امنیتی نظیر قرارگاه شهید اسدالهی و... هدف همه مسؤولان دلسوز نظام است تا ان‌شاءالله شاهد ارتقای کیفیت زندگی در این محله باشیم.

در این بازدید رئیس پلیس مبارزه با مواد مخدر ضمن قدردانی از زحمات شهردار منطقه ۱۲ بر همکاری‌های دوجانبه بین این سازمان و شهرداری تأکید کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر