آماده‌باش کامل نیرو‌های شهرداری شیراز/ شهروندان به هشدار‌ها توجه کنند

جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز گفت: نیرو‌های شهرداری شیراز از شب گذشته در آماده‌باش کامل به‌سر برده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

غلامرضا غلامی گفت: نیرو‌های شهرداری شیراز از شب گذشته در آماده‌باش کامل به‌سر برده و آماده خدمات‌رسانی به شهروندان هستند.

او با بیان اینکه تمامی تجهیزات شهرداری شیراز اعم از پمپ‌ها، مکنده‌ها و ژنراتور‌ها کاملا بازبینی شده و در نقاط مختلف شهر تقسیم شده‌اند، گفت: نقاط حادثه‌خیز در حال رصد بوده و کنارگذر‌های رودخانه نیز تحت کنترل و مسدود هستند.

جانشین و سخنگوی ستاد مدیریت بحران شهرداری شیراز با اشاره به وضعیت جغرافیایی رودخانه خشک و نقاط عمیق و سطحی آن گفت: شهروندان باید دستورالعمل‌های ستاد مدیریت بحران را جدی گرفته و تا بازگشت شرایط جوی پایدار، با توجه به هشدار هواشناسی از سفر‌های غیرضروری با خودرو‌های شخصی در سطح شهر پرهیزکرده و از تجمع در حریم و بستر رودخانه جدا خودداری کنند.

معاون شهردار شیراز گفت: مردم در زمان بارش، کمتر با خودرو‌های خود در سطح شهر تردد کنند تا برای خدمات‌رسانی شاهد ترافیک نباشیم.

غلامی با تصریح بر همراهی گروه‌های مردمی و بسیج با مدیریت شهری در خدمات‌رسانی به شهروندان گفت: مردم هرگونه مشکلی را به سامانه‌های مرکز ارتباطات مردمی ۱۳۷ و ۱۲۵ سازمان آتش‌نشانی و خدمات ایمنی شهرداری شیراز اطلاع داده تا همکاران ستاد مدیریت بحران شهرداری در کمترین زمان ممکن برای رفع آن مشکل اقدام کنند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر