دنی آلوز دستگیر شد!

دنی آلوز، مدافع برزیلی سابق بارسلونا، امروز به اتهام تعرض به یک زن در بارسلونا توسط پلیش این شهر دستگیر شد.

دنی آلوز برای سپری کردن سال نوی میلادی در بارسلونا حضور داشت که یک زن با طرح شکایتی اعلام کرد این بازیکن در تاریخ ۳۱ دسامبر قصد تعرض به او را داشته است.
بلافاصله پرونده‌ای برای این مدافع سابق بارسا تشکیل شد و هفته گذشته اعلام شد که تحقیقات در این باره به صورت رسمی توسط دادستانی و پلیس اسپانیا آغاز شده است.
دادگاه شماره ۱۵ بارسلونا اعلام کرد که این شکایت را به صورت رسمی به ثبت رسانده و قصد دارد تحقیقات کاملی را برای روشن شدن صحت ادعای مطرح شده از سوی این زن که هویتش فاش نشده انجام دهد.

آلوز در چند هفته گذشته مورد انتقاد‌های شدیدی قرار داشت، اما با انتشار بیانیه‌ای تمامی اتهامات مطرح شده علیه خودش را تکذیب کرد و تاکید کرد که در آن تاریخ در محل گفته شده حضور داشته، اما این زن را اصلا نمی‌شناسد و نمی‌داند که چرا چنین ادعا‌هایی را مطرح کرده است. او همچنین مدعی شد که این اظهارات باعث آزار او و نزدیکانش که به خوبی او را می‌شناسند شده است.

امروز و پس از اظهارات بازیکن آلوز در قرارگاه پلیس شهر بارسلونا، او دستگیر شد. دنی آلوز اکنون باید در دادگاه حاضر شود. این بازیکن با ماشین پلیس به دادگاه منتقل شد و حالا قاضی تصمیم خواهد گرفت که اگر بازیکن را به زندان بفرستد که امری بعید است، یا اینکه او را با قرار وثیقه آزاد کند.

این مدافع ۳۹ ساله تا اواسط سال ۲۰۲۳ با باشگاه پوماس قرارداد دارد و این باشگاه حالا در انتظار نتیجه تحقیقات صورت گرفته از سوی پلیس اسپانیا و رای صادره توسط دادگاه این کشور در ارتباط با این پرونده است.

این دومین پرونده مربوط به تعرض جنسی در فوتبال برزیل در یک سال اخیر است که هیاهوی زیادی به همراه داشته است. پرونده اول مربوط به روجریو کابوکلو، رییس سابق فدراسیون فوتبال برزیل، بود که در نهایت باعث برکناری او از سمتش شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر