اجرای طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان(نماد) در سیستان و بلوچستان

با حضور مدیرکل آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان و معاونت پیشگیری از وقوع جرم دادگستری استان تفاهم نامه طرح نظام مراقبت اجتماعی دانش آموزان(نماد) امضا شد.

حسنعلی میرعبدی  اظهار کرد: با عنایت به اینکه سند ائتلاف نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان (ملی) فرادستگاهی است، بایستی همه دستگاه‌ها با تمام ظرفیت و توان خود از این طرح حمایت کنند.

وی افزود: طرح نماد با رویکردی پیشگیرانه و رشدمدار می‌تواند در کاهش آسیب‌های حوزه کودکان و نوجوانان نقش بسزایی داشته باشد.

مدیرکل آموزش و پرورش استان تصریح کرد: در طول اجرای این طرح در شهرستان و منطقه این استان باید نگاهی واقع‌بینانه به این طرح داشته باشیم و از موانع کار گزارش جامع و کاملی تهیه گردد تا بتوانیم با رفع این موانع و تصمیم‌گیری‌های جامع آن را به کل استان تعمیم دهیم.

وی ادامه داد: مجموعه آموزش و پرورش استان سیستان و بلوچستان از نیروهای متخصص و بستر عظیمی برای پرورش فکری و آموزشی بهره‌مند است و باید با استفاده از این ظرفیت با همکاری معاونت اجتماعی و پیشگیری از وقوع جرم استان، فضایی امن و تخصصی برای ایجاد بسترهای لازم در جهت کاهش آسیب‌های اجتماعی فراهم نمایند.

میرعبدی در پایان گفت: با عنایت به اینکه سند ائتلاف نظام مراقبت اجتماعی از دانش‌آموزان (ملی) فرادستگاهی است، می طلبد تا همه‌ی دستگاه‌ها با تمام ظرفیت و توان از این طرح حمایت کنند تا با همراهی هم گام‌های بلندتری برداریم.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر