برگزاری مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان در استان همدان

معاون توسعه ورزش ورزش و جوانان استان همدان: از آغاز نام نویسی رقابت‌های مسابقات مینی فوتبال محلات کشور و امکان شرکت تمام محلات دراین استان خبر داد.

علی ضمیری کامل در نشست هماهنگی مسابقات مینی فوتبال محلات جام ایرانیان گفت: وزارت ورزش و جوانان با همکاری فدراسیون ورزش‌های همگانی با هدف ایجاد نشاط اجتماعی و گسترش و توسعه ورزش همگانی اقدام به اجرای طرح ملی مسابقات مینی فوتبال محلات ایرانیان در سراسر کشور نموده است.

او افزود: ابتدا این رقابت‌ها در مرحله شهرستانی، استانی و منطقه‌ای برگزار و سپس در مرداد ماه سال آینده با تشکیل لیگ‌های برتر، دسته یک و دسته دو در سطح ملی برگزار خواهد شد.

علی ضمیری کامل با بیان اینکه شرکت در این رقابت‌ها کاملا رایگان بوده و تمام محلات استان امکان شرکت در آن را دارند گفت: از ۱۴ دی ماه نام نویسی در این رقابت‌ها آغاز شده و علاقه‌مندان می‌توانند با مراجعه به سامانه رویداد فدراسیون ورزش‌های همگانی به آدرس https://events.isfaf.ir، نسبت به آن اقدام نمایند.

سرپرست هیئت ورزش‌های همگانی استان همدان نیز در این جلسه گفت: تیم اول تا سوم استان در این مسابقات به ترتیب ۱۰،۱۵،۲۰ میلیون تومان جایزه نقدی دریافت خواهند کرد ضمن این که از شهرستانی که بیشترین تیم شرکت کننده را داشته باشد نیز تجلیل به عمل می‌آید.

سبزواری با بیان اینکه امکان نام نویسی انفرادی برای شرکت در این مسابقات نیز فراهم شده است اضافه کرد: در محلاتی که تیمی برای شرکت در مسابقات وجود ندارد، علاقه‌مندان می‌توانند به صورت انفرادی نام نویسی کنند که فدراسیون این افراد را به تیم‌های دیگر اضافه کرده و یا در قالب چند تیم قرار می‌دهد.

رئیس کمیته مینی فوتبال هم گفت: بنا داریم پیش از آغاز مسابقات، یک دوره کلاس داوری رایگان درجه ۳ مینی فوتبال برای علاقه‌مندان به قضاوت در این رقابت‌ها برگزار نماییم.

میثم ناصرنژاد با اشاره به اینکه شهرداری‌ها در برگزاری مطلوب این رقابت‌ها نقش مهمی دارند، افزود: باید از ظرفیت تیلیغات محیطی شهرداری‌ها در راستای معرفی این رقابت‌ها و ثبت نام تیم‌ها استفاده کرد تا افراد و تیم‌های بیشتری در این مسابقات مشارکت داشته باشند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: