انتقاد تند رسانه‌های انگلیسی از مالک ایرانی باشگاه اورتون

اظهارنظر اخیر فرهاد مشیری مالک ایرانی باشگاه اورتون درباره لمپارد حاشیه‌های بسیاری را برای او به وجود آورده است.

تیم فوتبال اورتون با هدایت فرانک لمپارد در رده نوزدهم لیگ بیست تیمی انگلیس حضور دارد و از جمله گزینه‌های اصلی سقوط به رقابت‌های چمپیونشیپ محسوب می‌شود.

نتایج بد لمپارد با اورتون در هفته‌های اخیر فشار را روی سهامداران و مالک ایرانی این باشگاه به شدت افزایش داده است. هواداران این تیم در بازی‌های گذشته با در دست داشتن پلاکارد و سر دادن شعار‌های مختلف، خواهان برکناری لمپارد و حتی بعضی از مدیران باشگاه شده اند.

با این حال مشیری که سهامدار عمده اورتون هم محسوب می‌شود، تاکنون زیر بار فشار‌ها برای اخراج لمپارد نرفته است. او در تازه‌ترین اظهارنظر خود درباره احتمال کنار گذاشتن سرمربی تیم، جملات عجیبی بر زبان آورد و گفت: تصمیم گیری در این باره بر عهده من نیست!

همین جملات کافی بود تا فشار‌های جدیدی به مشیری بر سر نحوه مدیریتش در باشگاه اورتون به وجود بیاید. ابتدا الن استابس بازیکن سابق اورتون پیامی را با کنایه خطاب به مشیری منتشر کرد:"تصمیم گیری با من نیست". پس با چه کسی است؟ ما را روشن کن. ایجنتها، رفیقش، آشپز، رسانه‌ها؟

انتقاد تند رسانه‌های انگلیسی از مالک ایران باشگاه اورتون

همچنین کوین کمپل با بازنشر پیام استابس، تاکید کرد که نمی‌تواند این همه «حماقت» مالک باشگاه اورتون را باور کند!

مشیری پیش از این اعلام کرده بود که قصد دارد سهام خود را در اورتون واگذار کند و به نظر می‌رسد با شرایط فعلی اورتون و فشار هواداران و نتایج بد لمپارد، کار راحتی در پیش نخواهد داشت.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر