بازگردندان مسابقات تنیس فیوچرز تهران با وجود تبلیغات منفی کار دشواری بود

رئیس فدراسیون تنیس گفت: بازگرداندن مسابقات تنیس فیوچرز با وجود تبلیغات منفی که در فدراسیون جهانی علیه ما شده بود کار دشواری بود.

داود عزیزی، رئیس فدراسیون تنیس امروز در مجمع انتخاباتی ریاست هیئت تنیس استان قم که در سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان قم برگزار شد اظهار داشت: حامی مالی مسابقات فیوچرز تهران فردا معرفی می‌شود و این در حالی بود که با شرایط سخت تمام تلاش خود را انجام دادیم که مسابقات در ایران برگزار شود و با وجود تبلیغات منفی که علیه ایران در فدراسیون جهانی شده کار دشواری بود.

وی ادامه داد: برای تنیس فیوچرز تهران درخواست برگزاری مسابقات سطح ۲ کرده بودیم، اما در نهایت مجوز برگزاری سطح ۳ را دریافت کردیم.

وی در ادامه با اشاره به برگزاری مجمع انتخاباتی رئیس هیئت تنیس استان قم ابراز داشت: رئیس هیئت باید حمایت شود و اگر ضعف دیده شد در مجمع سالیانه باید رئیس و هیئت رئیسه اش به اعضای مجمع سالیانه پاسخگو باشند.

عزیزی افزود: وضعیت تنیس قم زمانی خیلی خوب بود، اما اکنون ضعیف شده است و تلاش داریم که قم به روال عادی بازگردد. الان قم امیرحسین بادی را در تیم ملی ایران دارد و باید تلاش شود تعداد بازیکنان بیشتری از قم به عضویت تیم ملی درآیند.

وی تاکید کرد: از حضور صاحبان باشگاه‌های خصوصی در قم تقدیر می‌کنم که تعداد زمین‌هایی که در این شهر احداث شده کم نیست و کرونا باعث افول تنیس قم شد و باید به جایگاه واقعی خود برگردد.

رئیس فدراسیون تنیس گفت: قم باید دست کم در جام حذفی تیم داشته باشد و به برخی استان‌هایی که ضعف دارند کمک می‌کنیم که در مسابقات شرکت کنند.

وی بیان کرد: هر دوره آموزشی داوری و مربیگری که بخواهد در قم برگزار شود به آن کمک می‌کنیم تا تعداد مربیان و داوران افزوده شده و تعداد ملی پوشان قم زیاد شود.

عزیزی گفت: قم ظرفیت خوبی برای برگزاری مسابقات بین المللی دارد و امید است بتوان در بهار آینده در رده سنی نوجوانان در این استان مسابقات بین المللی را برگزار کرد.

مدیرکل ورزش و جوانان استان قم نیز در این مجمع گفت: هیئت تنیس قم سابقه خوبی در جذب سرمایه گذاران به سمت این رشته دارد.

ابراهیم سانی خانی افزود: باید در تنیس قم زمینه را برای حضور دختران و پسران ایجاد کرد که در این ورزش خودشان را نشان دهند و شهرداری نیز کار خوبی در رشته تنیس در بوستان علوی قم انجام داده است.

وی گفت: در ورزش کارگری هم با توجه به این که در اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی زمین و مکان وجود دارد باید بتوانیم ورزش تنیس را در سطح کارگری توسعه دهیم.

وی افزود: زمین‌های زیادی هم در سطح دانشگاه‌ها وجود دارد که باید از این ظرفیت‌ها نیز استفاده شود.

رضا هاشمی ماد برای چهار سال رئیس هیئت تنیس قم شد

رضا هاشمی ماد تک کاندیدای مجمع هیئت تنیس بود که پس از رای گیری، از مجموع ۱۷ رای واصل شده ۱۲ رای را کسب کرد.

آرای سفید انداخته شده به صندوق این مجمع نیز پنج رای بود. در این مجمع ۲ نفر از اعضا غیبت داشتند.

در این مجمع هم چنین اعضای هیئت رئیسه مجمع هیات تنیس قم با رای اعضا انتخاب شدند.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: