رحمتی برای بازی با پرسپولیس برمی‌گردد

سرمربی آلومینیوم پس از سپری کردن یک جلسه محرومیت در دیدار مقابل پرسپولیس کنار خط حاضر خواهد بود.

تیم فوتبال آلومینیوم در شرایطی دیدار اخیرش مقابل هوادار تهران را با کسب تساوی یک بر یک خارج از خانه به پایان رساند که این مسابقه با حواشی و صحنه‌های مشکوک داوری زیادی همراه بود که یکی از آن‌ها منجر به گل تیم هوادار از روی نقطه پنالتی شد و مورد اعتراض سید مهدی رحمتی و اراکی‌ها بود.

با وجود دو صحنه مشکوک داوری دیگر غیر از پنالتی اتفاق افتاده به سود هوادار، اما سید مهدی رحمتی بیشتر به لحظه رخ دادن خطای پنالتی معترض بود و اعتقاد داشت برخورد بیرون از محوطه جریمه اتفاق افتاده و قصد داشت این موضوع را بین نیمه به داور مسابقه عنوان کند که به اخراج او منجر شد.

سید مهدی رحمتی بخاطر محرومیت در دیدار پیش روی آلومینیوم مقابل صنعت نفت آبادان از روی سکو‌ها تیمش را همراهی می‌کند، ولی پس از این مسابقه و در بازی هفته هجدهم لیگ برتر برابر پرسپولیس که در ورزشگاه آزادی برگزار می‌شود، دوباره در کنار زمین حاضر خواهد بود.

آلومینیوم اراک در دیدار رفت مقابل صنعت نفت آبادان به پیروزی یک بر صفر رسید و امیدوار است در مسابقه پیش رو که رحمتی را روی سکو‌ها دارد نیز دوباره سه امتیاز خانگی را بگیرد و با شرایط خوبی به استقبال بازی با پرسپولیس برود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر