زیرپوشش بیمه بردن ۶ هزار و ۸۶ بیمار خاص در کرمانشاه

معاون بیمه و خدمات سلامت استان کرمانشاه، یکی از دستاورد‌های مهم دولت سیزدهم در حوزه درمان را زیرپوشش بیمه بردن ۶ هزار و ۸۶ بیمار خاص در استان دانست و گفت : در بیمه سلامت صندوقی جدید برای بیماران خاص و سخت درمان ایجاد شده که از ۱۰۷ نوع بیماری حمایت مالی می‌شود.

علیرضا حریقی معاون بیمه و خدمات سلامت استان کرمانشاه در جمع متولیان سلامت استان کرمانشاه، گفت : برای این صندوق پنج هزار میلیارد تومان تصویب شده است که به هزینه‌های درمان این بیماران اختصاص می‌یابد.

وی گفت: بیماران خاص و سخت درمان از جمله، تالاسمی، هموفیلی و سایر بیماران متابولیک می‌توانند با ثبت نام در سامانه و نشان دار کردن بیماری از خدمات و تخفیفات ویژه بهره‌مند شوند.

معاون بیمه و خدمات سلامت استان کرمانشاه در ادامه گفت: افراد دارای بیماری خاص اگر به مراکز دولتی مراجعه کنند خدمات به این افراد ۱۰۰ درصد رایگان می‌باشد و اگر به بیمارستان خصوصی مراجعه کنند تا ۸۰ درصد خدمات رایگان می‌باشد.

حریقی افزود: بهترین راه شناسایی و نشان دار شدن بیماران (۱۰۷ عنوان بیماری) از طریق درمانگاه‌ها و مراکز بهداشتی درمانی شهری و روستایی و در هنگام مراجعه این بیماران به این مراکز می‌باشد .

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر