شالبافیان مطرح کرد؛

استقبال ویژه از پاویون ایران در نمایشگاه FITUR ۲۰۲۳

معاون گردشگری کشور، استقبال از فیتور ۲۰۲۳ و پاویون کشورمان از سوی بازدیدکنندگان را ویژه و مطلوب توصیف کرد.

 علی اصغر شالبافیان در حاشیه برپایی غرفه ایران در چهل و سومین دوره نمایشگاه بین المللی گردشگری FITUR که ۲۸ دی تا ۲ بهمن ۱۴۰۱ در مادرید اسپانیا برگزار شد، با بیان اینکه پاویون کشورمان در این رویداد بین المللی با استقبال ویژه‌ای از سوی بازدیدکنندگان و علاقه‌مندان به صنعت گردشگری مواجه شد، گفت: طراحی پاویون کشورمان در این دوره از نمایشگاه بسیار منحصر به فرد بود.

او افزود: در طراحی غرفه ایران از نماد‌های فرهنگی و معماری زیبای سراسر کشور استفاده شده بود که این موضوع خود بر جذب بیشتر علاقه‌مندان به فرهنگ و تمدن کهن و غنی کشورمان و بازدید از دستاورد‌های نمایندگان ایران در این نمایشگاه، کمک کرد.

شالبافیان به حضور نمایندگان صنعت گردشگری کشورمان با دستان پر در این نمایشگاه اشاره و خاطرنشان کرد: خوشبختانه علیرغم شرایط و جو نامطلوبی که علیه ایران وجود داشت، دفاتر خدمات مسافرتی از استان‌های تهران، خراسان شمالی، کردستان، فارس و اصفهان در غرفه کشورمان حضور داشتند و به معرفی ظرفیت‌ها و جاذبه‌های گردشگری، فرهنگی، تاریخی، بومگردی و ... ایران پرداختند.

معاون گردشگری کشور اظهار امیدواری کرد، حضور در این نمایشگاه برای دفاتر خدمات مسافرتی که سفیران فرهنگی کشورمان هستند، آثار اقتصادی مطلوبی به همراه داشته باشد و به افزایش آمار جذب گردشگر و مسافران خارجی منجر شود.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر