تشکیل کمیته کارشناسی معادن عنبران صادر شد

استاندار اردبیل دستور تشکیل کمیته کارشناسی معادن عنبران را صادر کرد.

سید حامد عاملی استاندار اردبیل با اشاره به تأکیدات نماینده ولی فقیه در استان و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، ضمن صدور دستور تشکیل کمیته کارشناسی و بررسی مجوز‌های معادن این منطقه، گفت: لازم است نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.

استاندار اردبیل در شورای معادن استان بیان کرد: با توجه به تأکیدات نماینده محترم ولی فقیه در استان اردبیل و انتظار افکار عمومی در خصوص مشکلات مربوط به معادن عنبران، لازم است کمیته کارشناسی و بررسی مجوز‌های معادن این منطقه تشکیل و نتیجه این بررسی‌ها و رفع مشکلات موجود به اطلاع عموم برسد.

عاملی ادامه داد: توجه به رعایت حقوق قانونی مردم و جلوگیری از متضرر شدن عموم، در اولویت اقدامات مربوط به اکتشاف معادن استان اردبیل است.

او تصریح کرد: با توجه به اولویت قانون در همه اقدامات، چنانچه در جریان امور مربوط به اکتشاف معادن، مشکلی برای مردم ایجاد شود، از اکتشاف مذکور ممانعت به‌عمل می‌آید.

استاندار اردبیل اظهار کرد: لازم است مشکلات مربوط به اکتشاف معادن از سوی افراد متقاضی، مورد بررسی کامل کارشناسی قرار گرفته و در صورت نبود مشکل، ممانعتی در اجرا ایجاد نشود.

گفتنی است؛ در این نشست مشکلات تعدادی از معادن استان اردبیل و راهکار‌های حل این مشکلات مطرح شد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: