سانحه رانندگی در محور تبریز - تهران ۱۳ مصدوم بر جای گذاشت

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت: صبح امروز در اثر برخورد مینی بوس با اتوبوس در جاده قدیم تبریز - تهران ۱۳ تن مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

آقای شادی نیا اظهار کرد: در ساعت ۶.۱۵ صبح امروز در جاده قدیم تبریز به تهران بعد از کندرود در اثر برخورد مینی بوس و اتوبوس ۱۳ تن مصدوم و راهی بیمارستان شدند.

وی ادامه داد: بلافاصله ۵ اکیپ اورژانس به محل حادثه اعزام شدند و به بررسی وضعیت مصدومین پرداختند در این ماموریت ۵ آمبولانس اورژانس به محل اعزام شدند.

آقای شادی نیا افزود: در این حادثه سرنشینان که شامل خانم های ۳۳،۳۷،۱۹ ساله و آقایان۲۷،۲۱،۴۵،۴۳،۴۰،۴۳،۳۰،۳۲،۳۵ساله بودند توسط تکنسین‌های اورژانس ۱۱۵ پس از انجام اقدامات اولیه درمانی به بیمارستان‌های امام سجاد و امام رضا انتقال داده شدند.

سخنگوی اورژانس آذربایجان شرقی گفت:۱۲ تن از مصدومان به بیمارستان امام سجاد و امام رضا انتقال یافتند و یک مصدوم توسط تکنسین‌های اورژانس در محل سرپایی مداوا شد.

سرهنگ کریمی نژاد رئیس پلیس راه استان آذربایجان شرقی علت این حادثه را بی توجهی راننده مینی بوس اویکو به جلو و برخورد مینی بوس با اتوبوسی که بدون قرار دادن علائم هشدار دهنده در جاده توقف کرده بود اعلام کرد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر: