برنامه‌ریزی گسترده دستگاه‌های فرهنگی برای چهار بهار

رئیس شورای اسلامی شهر یزد گفت: دستگاه‌های فرهنگی یزد برای مناسبتهای مهم پایان سال برنامه‌ریزی گسترده داشته باشند.

عزیزالله سیفی رئیس شورای اسلامی شهر یزد با بیان اینکه تا پایان سال چهار بهار در پیش داریم، گفت: یکی از مهمترین این بهارها، بهار انقلاب اسلامی است و باید خود را برای بزرگداشت این ایام آماده کنیم.

او با اشاره به اینکه وظیفه همه برگزاری پرشور جشن‌های انقلاب است گفت: شهرداری یزد برنامه‌های بسیار خوبی برای جشن‌های پیروزی انقلاب دارد.

رئیس شورای اسلامی شهر یزد تصریح کرد: دومین بهار، بهار عید نیمه شعبان است که برای ما از اهمیت بسیار بالایی برخوردار است و امیدواریم سازمان فرهنگی شهرداری و سایر دستگاه‌های فرهنگی استان برنامه‌ریزی لازم را داشته باشند تا روز ولادت حضرت امام زمان (عج) فعالیت‌های خوبی اجرا شود.

او خاطرنشان کرد: بهار سوم که ما تا پایان سال در پیش داریم، بهار طبیعت است و شهرداری باید خود را برای این بهار و استقبال از مسافران نوروزی و ارائه خدمات به شهروندان را داشته باشیم.

سیفی با تاکید بر اینکه همزمان با بهار طبیعت، بهار قرآن را در پیش داریم که ماه میهمانی خدا و عبادت است گفت: با توجه به همزمانی بهار طبیعت و بهار قرآن باید به چند نکته دقت داشت، یکی از مهمترین نکات این است که تمام دستگاه‌های استان به ویژه میراث فرهنگی و شهرداری تمهیدات لازم برای استقبال از مسافران نوروزی را برنامه‌ریزی کنند تا به محض رسیدن به ایام نوروز بستر‌ها برای استقبال از مسافران فراهم شود

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر