احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان کرخه

نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی خواستار احداث درمانگاه تامین اجتماعی و استقرار هرچه سریعتر شعبه تامین اجتماعی در شهرستان کرخه شد.

محمد کعب عمیر نماینده مردم شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی گفت: مسائل و مشکلات متعددی در نشست با وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی، مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی، رئیس سازمان بهزیستی کشور و برخی معاونان وزیر کار پیگیری شد.

به گفته نماینده شوش در مجلس، در این نشست بر احداث بیمارستان تامین اجتماعی در شهرستان شوش همچنین احداث درمانگاه تامین اجتماعی در شهرستان کرخه تاکید شد.

نماینده شوش و کرخه در مجلس شورای اسلامی می‌گوید: وزیر تعاون، کار و رفاه اجتماعی از رئیس سازمان تامین اجتماعی کشور خواست تا احداث بیمارستان در شوش و درمانگاه تامین اجتماعی در کرخه در هیات امنای این سازمان پیگیری و بررسی شود.

این مقام مسئول می‌گوید: نداشتن شعبه تامین اجتماعی در شهرستان تازه تاسیس کرخه باعث شده که اهالی شهر یا روستا‌های این شهرستان برای انجام کار‌های اداری همچنین خدمات دفترچه‌ای و غیردرمانی به شعبه تامین اجتماعی شوش در مسافتی ۳۰ کیلومتری مراجعه کنند که همین امر باعث نارضایتی آن‌ها شده است.

به گفته کعب عمیر در نشست با وزیر کار که مدیرعامل سازمان تامین اجتماعی کشور هم حضور داشت خواستار استقرار هرچه سریعتر شعبه تامین اجتماعی در شهرستان کرخه شدیم.

نماینده شوش در مجلس شورای اسلامی خواستار شبانه روزی شدن درمانگاه تامین اجتماعی شهر شوش برای ارائه هرچه بهتر خدمات درمانی شد و گفت: شهرستان شوش و کرخه تنها یک بیمارستان دارد که جوابگوی مردم نیست انتظار می‌رود سازمان تامین اجتماعی با شبانه روزی کردن درمانگاه تامین اجتماعی شهر شوش همکاری لازم را داشته باشد.

پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
اخبار پیشنهادی
تبادل نظر
نام:
ایمیل:
آدرس ایمیل خود را با فرمت مناسب وارد نمایید.
* نظر:
آخرین اخبار
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر
پیام رسان های باشگاه خبرنگاران - پایین شرح خبر